Ajutor Ptr Folie Auto In Iasi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Salutare sunt nou pe acest site si am vazut cateva comentarii legate de Folii Auto . Eu detin un service care face aceste montari de folie si va pot ajuta cu orice fel de raspunsuri vreti voi referitor la ea.

    Nu mai scrie ingrosat
    Last edited by valeriuciprian; 21 April 2009, 08:15.

    Comment


    • #32
      Avand in vedere ca pretul foliei(omologata RAR) este de 50 respectiv 100 lei nu este cam mult 400-500 lei o foliere? 300-400 lei doar manopera pentru cca 2 ore!!! am coborat acum din copac sau deja se fac banii la imprimanta?!


      Comment


      • #33
        cel mai ieftin posibil in Iasi am gasit la 350 ron si mi-am pus... a durat juma de ora.... pe gradinari este un atelier mare.. e un baiat Andrei acolo....
        Masinile au devenit ca niste accesorii de imbracaminte, fara de care te simti nesigur, dezgolit si incomplet.
        ID: cipry263

        Comment


        • #34
          Originally posted by lordwolf View Post
          Pai as fi vrut sa foliez toata masina, dar aripi spate cupola si portbagaj revopsite + o portiera aum urmeaza alta. Si toate la mult iubitul Caremil. Sa fie oare probleme?
          redeschid topicul asta. ma intereseaza foliere pt caroserie.
          lordwolf, in final, ce ai rezolvat si unde? lasa-mi un mesaj, eventual si cu pretul.
          multam anticipat.
          internal combustionizer

          Comment


          • #35
            la un logan mcv


            as dori sa stiu si eu cat costa foliatul la un mcv si unde...fara parbriz...eventual fara geamuri fata...sa vedem bugetul
            multumesc mult

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google