A Treia Intalnire A Loganistilor In Zona Moldovei - IASI 15 Martie 2009

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Posibila Teapa ?

    Nu stiu de ce ,dar aceasta intalnire ma face sa o aseaman cu o plasa de obleti. Pescarii stiu de ce .

    Comment


    • nu va fi nici o teapa. LCI este unul dintre cele mai serioase grupari LC.....la noi tot timpul cand s-a stabilit ceva asa a ramas. Va asteptam cu mare drag. Euromarket va va spune in cateva zile ce a mai rezolvat .Sa ne auzim si sa ne vedem cu bine pe 15 martie !
      Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

      Comment


      • Confirm cele spuse de colegul din Iasi, intalnirea se tine la data mentionata. chiar miercuri am avut o scurta sedinta pe aceasta tema la Iasi. Ionut (euromarket) va reveni cu detalii.
        IS-16-GEN

        Comment


        • Chiar nu se mai zice nimic despre aceasta intalnire?.. E asa secreta sau ce?
          Vad ca,organizatorii nu mai dau nici un semn, sau ceva detalii referitor la locul intalnirii.
          NOI cei din LC Piatra Neamt, vom veni in majoritate la intalnire.Iar cat despre meniu...mi se pare atipic asa ceva. DE CE/...Sunt sigur ca multi dintre noi, se vor hotara pe moment ce anume vor comanda la masa.
          Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

          Comment


          • Detalii privind cazarea loganistilor gasiti aici

            Comment


            • Originally posted by cristi3775 View Post
              Chiar nu se mai zice nimic despre aceasta intalnire?.. E asa secreta sau ce?
              Vad ca,organizatorii nu mai dau nici un semn, sau ceva detalii referitor la locul intalnirii.
              NOI cei din LC Piatra Neamt, vom veni in majoritate la intalnire.Iar cat despre meniu...mi se pare atipic asa ceva. DE CE/...Sunt sigur ca multi dintre noi, se vor hotara pe moment ce anume vor comanda la masa.
              Faza cu meniul mi se pare ceva normal, pentru a nu astepta prea mult in momentul in care faci comanda. Restaurantul stie cate persoane vor fi si stie si ce vrea fiecare, deci toata lumea va fi servita in acelasi timp, nu la diferente de 30-40 de minute, si va fi servita si mai repede. Normal ca vor fi cu o marja de eroare, dar sa se stie despre ce e vorba.


              Iar la faza cu pronunerea asta chiar nu mi se pare fair-play din partea ta.

              Comment


              • Este doar o propunere....asta nu inseamna ca s-a hotarat a se schimba locatia pentru intalnirea a3a...A nu se intelege gresit.
                Cert e , ca nu mai sunt date recente din partea organizatorilor in legatura cu aceasta intalnire, ceea ce duce la discutiile de mai sus.
                Eu nu sufar de nebunie....ma bucur de ea in fiecare minut.

                Comment


                • Cu sau fara cazare LCVS tot isi va face simtita prezenta : RADU_LYN, ANDRU_VS, BUBU_DDO, BYS_TIGANU si mai vedem cine mai vine ;)
                  Pazea ca vine AND-ul

                  Comment


                  • multumim lcvs pt sustinere ramaneti vecinii nostrii dragi
                    0.9 tce SL plus

                    Comment


                    • iooon_cug credeam ca postezi ceva legat de intalnirea din martie....dar m-am inselat
                      sigpic

                      Comment


                      • Acuma sa nu picati in partea ailalta fratilor....... Din cate stiu nu exista decat un topic pentru Regionala Moldova din 15 martie. Si topicul este la Iasi. Tineti-va de program si dati-ne pe spate, asa cum ne-ati promis.
                        Atat trebuie sa incepeti sa scartaiti voi acuma. V-ati asumat niste responsabilitati atunci cand ati propus Iasul pentru regionala asta. Duceti-va misiunea pana la capat. Sfatul meu se refera doar la activitatea voastra de pe acest forum. Mai activ baieti, mai activ.

                        Comment


                        • foarte corect...ceea ce spuneti voi
                          dar noua sincer ne-a cam pierit avantul deoarece voua nu v-a convenit nici o oferta de cazare apoi se mai baga si colegul de la neamt ca sa se mute intalnirea acolo...pai ce inseamna asta??? ori se face intalnirea regionala la iasi ori o facem prin toata moldova??? trebuia sa spuneti de la inceput si gata...sau ce voi nu ati stiut ca in jurul iasului nu sunt oferte de cazare asa cum sunt la neamt??? chestia asta e normala.. in neamt sunt 10 pensiuni pe 1 km patrat...si e "foame" de clienti pe cand la iasi e cu totul alta situatie.... noi (lci) am anuntat intalnire regiona pe 15 martie si asa va fii, cine doreste sa participe este asteptat cu mare placere de echipa lci, care va incerca sa creeze o atmosfera placuta pt toti invitatii oferindule ceva divertisment

                          ceea ce am spus putin mai sus , sunt mai mult sau mai putin "ofurile" membrilor din LCI (o mare parte dintre ei)


                          o zi buna va doresc in continuare
                          valeriuciprian - nu postasem nimic legat de regionala deoarece ma abtineam sa scriu ce am scris acum
                          cristi37775 no offence - dar nu a fost un gest prea ok din partea ta
                          0.9 tce SL plus

                          Comment


                          • In sfarsit avem activitate pe forumul asta. Fara misto, acuma.
                            Eu zic sa lasam putin spiritele sa se linisteasca. Merge asa, Iasiul si Piatra ? Daca incepem asa nu vreau sa ma gandesc cum va fi la intalnire. Nu-i intalnire de ambitie sau nu stiu altceva. Si sa nu va fie cu suparare ca n-a fost sa fie cazarea noastra la Iasi. Asta a fost si am postat in consecinta, referitor la optiunea noastra.
                            Mai avem doar o luna.
                            Lasati ambitiile deoparte Iasiul si Piatra, ca riscati sa stricati ceva , culmea , inainte de a se fi concretizat.


                            PS: Abia astept intalnirea de la Galati. Sa vad ca se comenteaza la locatia de cazare aleasa de noi. Ca doar una este, dar faina tare de tot .
                            Last edited by lupulucian; 17 February 2009, 20:01.

                            Comment


                            • Ioane...mi te adresez tie ca esti ultimul iesean care a postat.
                              In 15.10.2008 ati hotarat sa faceti intalnirea din zona Moldovei la voi la Iasi...
                              In data de 18.10.2008 lista cu doritori de cazare era cat de cat conturata...
                              In data de 9 .11.2008 s-a postat prima propunere pentru cazare extrem de scumpa...
                              In data de 15.01.2009 reaminteai faptul ca se va cauta cazare.
                              In data de 17.01.2009 am fost in Iasi sa vorbim cu voi...cu o parte am putut lua legatura.
                              Deabea in data de 19.01.2009 aflam ca nu sunt pensiuni pe buzunarul nostru.
                              In data de 30 01 .2009 ni se comunica o ultima oferta gasita...in 2 pensiuni de diferite categorii unde daca am fi stat ar fi iesit discutii cine sta in corpul nou si cine sta in corpul vechi.
                              Pensiunea Garofita depasea bugetul...
                              Pensiunea Suflaki e in oras
                              Pensiunea Crystal gasita de mine am exclus-o dupa postarea lui Euromarket referitor la pozitia ei intr-o zona nu tocmai "stralucita"
                              Din data de 6.02.2009 asteptam si noi un semnal din partea voastra.
                              Spune-mi sincer tu ce ai intelege din tot filmul acesta?
                              Iti dai seama ca nevazand nici o miscare din partea voastra ne-am facut si planuri de rezerva.
                              Nu vreau sa fiu rautacios dar si cand am vrut sa facem intalnirea din mai 2008 de la Lepsa v-ati retras.
                              Oricum remarca ta cu "deoarece voua nu v-a convenit nici o oferta de cazare" nu e tocmai ok nu ne-a convenit si din punct de vedere financiar...hai sa fim un pic realisti ca noi cheltuim niste bani sa venim pana la Iasi...nu?
                              Last edited by valeriuciprian; 17 February 2009, 20:39.
                              sigpic

                              Comment


                              • corect cipriane(sper ca nu te deranjeaza ca mi te adresez la pertu chiar daca diferenta de varsta e de 10 ani..daca da te rog sa imi spui) ...ai mare dreptate se cheltuiesc niste bani, multi bani....dar trebuie sa ne intelegeti ca sunt destul de putine pensiuni in jurul iasului si alea sunt destul de scumpe....noi am incercat am cautat si ceea ce s-a postat sunt rezultatele, adica ce e mai ieftin....
                                pe mine si pe inca cativa membrii lci ne-a deranjat atitudinea lui cristi3775 care a "incercat" sa sparga gasca..mai in gluma mai in serios...
                                eu propun totusi sa va cazati la iasi... maine o sa ma duc la pensiunea data de voi si voi face niste poze in zona respectiva pt a vedea "peisajul" si daca va place zona ramane aceea e ok asa???
                                0.9 tce SL plus

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google