A Treia Intalnire A Loganistilor In Zona Moldovei - IASI 15 Martie 2009

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Gata RaduCA sa marcat,mai antreneazate intre timp ,la noi deja au inceput antrenamentele la ambele sporturi(pe masa).Ai grija de programare.Bafta si respect.

    Comment


    • #32
      Dar pensiune doar cu masa de tenis de masa si hamac in loc de pat.... Nu e bun ? Oricum nu veti avea cand sa dormiti, ori jucati ori cititi.... De dormit, dormiti cand arbritrati
      IS 10 LNC Facebook

      Comment


      • #33
        Catalin(putyn)-iasi in proportie de 99%. Dorinta e de 200%....Cred ca intelegeti despre ce e vorba deoarece nu stiu cum sa ma alatur la lista inceputa de voi.referitor la Table Tennis caut doritori in iasi

        Comment


        • #34
          Pai ce noi din iasi mai anuntam ca o sa fim......Ce ne cazam si noi unde stau baietii???
          0.9 tce SL plus

          Comment


          • #35
            Ar fi si asta o varianta.
            sigpic
            Play ManagerLeague

            Comment


            • #36
              Originally posted by iooon_cug View Post
              Pai ce noi din iasi mai anuntam ca o sa fim [...]
              Cred că da.
              Organizatorilor le-ar fi utilă această informaţie, dacă nu şi pentru alte aspecte (eventuale ecusoane, mici obiecte promoţionale personalizate etc.), măcar pentru alegerea localului unde va avea loc masa festivă.
              Corectaţi-mă dacă greşesc, poate aşa mai învăţ şi eu ceva.

              Comment


              • #37
                1. RazvanB - Piatra Neamt
                2. Gl_mmm - Galati
                3.Cristi3775 - Piatra Neamt
                4.Nikolas_bnm - Galati
                5. Valeriuciprian - Galati
                6. Cory - Focsani
                7. Alex_Morariu - Iasi
                8. Lupulucian - Galati
                9. Radu_Lyn - Vaslui
                10.Steel - Iasi
                11.Adytzu 76 - Iasi
                12. Ciuciosu - Iasi
                13. Catalin - Iasi
                14. VanDiesel - Iasi
                15. Andru_vs - Vaslui
                16. DieselLGN - Iasi
                sigpicSa traiasca urile , si

                Comment


                • #38
                  Ionut poate ca ar fi bine sa va cazati cu noi sau va este frica de bautura?
                  Pazea ca vine AND-ul

                  Comment


                  • #39
                    Se anunta prezenta serioasa.

                    Comment


                    • #40
                      Iesenii fac urat la beutura.... Glumeam... Luam un apartament si bagam 20 de ieseni acolo )

                      in principiu (nu scoateti inca sabia din teaca) se va sta la 40 km inainte de iasi pe E85 imediat dupa tg frumos, in razboieni la hotel coroana.... Pretul standard e de 120 la mansarda 2*, 170 la 3* si 2-3 apartamente la 250 lei, preturi ce includ si mic dejun + morning coffe ... Am sa pun niste poze si sper sa va placa.... Eu merg frecvent acolo si e ok.... Problema in iasi e ca locurile de cazare sunt cam dela 200 lei in sus.... Chiar si la pensiuni.... Mai cautam, mai vedem, de asta ne-am luat atata timp

                      daca la pensiune nu avem tenis de masa, nu scapati :P, inchiriem cele 3 mese de la motor club si tot se joaca revansa sau ce runda mai aveti voi .... Iasu' aduce galerie locala... Nu se poate in mini ca e frig asa ca aducem golanii/loganii in parcare si clacsonam cand e cazul

                      iesenii nu cred ca e cazul sa se anunte.... Ii anuntam doar pe cei care daca nu sunt la munca ii decapitam daca lipsesc bragelone, vezi cum apare si varsarea de sange (o gluma mai veche care nu are treaba cu topicul asta)

                      PS Sper sa nu se rasufle dar va pregatim o surpriza de zile mari.... asa ca am putea spune ca va garantam showul .... si ca se merita prezenta.... oricui de oriunde... apropo.... sa vina si PATE SIBIU, lansati-i o invitatie ca a fost prea tare tipul, merita sa fie printre noi.... poate il prindem si o liniuta legala, ups doar am zis sa nu transpire ioane, taci .... voi nu ati citit nimic da ? adica doar ce conteaza...
                      Last edited by euromarket; 9 November 2008, 03:14.
                      IS 10 LNC Facebook

                      Comment


                      • #41
                        Bai...Deci mult prea tare. Voi aveti in plan sa-i cazati pe baieti "la mine in oras" si nu spuneti nimic? Pai e frumos asa? In cazul asta pentru a va usura munca si daca se aproba ca locatie finala am sa dau si eu o mana de ajutor in ce priveste cazarea.
                        I don't drive fast...I fly low !!!

                        Comment


                        • #42
                          Ionut dar credeam ca o sa fie in Iasi intalnirea, nush dar mi se pare si prea departe de Iasi...In jurul Iasului nu gasiti nimik? Dak e asa mai avem putin si ajungem la Pascani, nu?
                          Pazea ca vine AND-ul

                          Comment


                          • #43
                            Haideti sa inchiriem niste camere in palat

                            Comment


                            • #44
                              Asa au cerut baietii... Wildness dar putem aranja si in the city pentru doritori.... Decat ca preturile sunt putin mai piparate.... Cica ar mai fi o pensiune ok la autogara cu preturi de 150 lei dar e grelut cu locul de parcare si e dupa niste blocuri.... Dar na in fine... Mai cautam
                              IS 10 LNC Facebook

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by euromarket View Post
                                apropo.... Sa vina si PATE SIBIU, lansati-i o invitatie ca a fost prea tare tipul, merita sa fie printre noi....
                                De asta ma ocup eu ca doar Adi e cumnatul meu
                                Referitor la cazare...Dupa o prima cautare pe marele google ....
                                Pensiunea Crystal
                                Hotel Unic
                                Mai cautam si mai vedem ce gasim...Oricum euromarket ideea ai prins-o....Sa fie salbaticie
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google