Prima Experienta Cu Asiguratorul CASCO ARDAF

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Prima Experienta Cu Asiguratorul CASCO ARDAF

    Salutare!

    Desi nu credeam ca o sa-mi vina randul repejor...uite ca am patit-o: azi dimineata spre birou, o piatra in parbriz, o crapatura din ce in ce mai mare..mai exact 15-20 cm..intr-un fel de L


    Am asigurare full casco la ardaf, cu strangere de inima am citit experientele altora cu ardaf..nu am auzit decat de rau..fir-ar sa fie de treaba trebuie sa vad cum stau lucrurile.

    Am inteles ca pasii ar fi urmatorii: Politie, asigurator, service.

    Iau drumul de la start vineri (abia atunci pot ajunge la politie)..o sa va tin la curent cu toate..inclusiv relatia cu ardaf-ul..aici cred ca veti avea de invatat din exerienta mea.


    Daca mai este cineva patit cu ardaf-ul va rog nu ezitati sa ma sfatuiti.

    Multumesc,

    yupi

  • #2
    yo nu am casco la ardaf...dar iti pot spune ca mi-a sters unu bara de fata si el avea rca la ardaf....mam dus frumos cu dovada de la politie la iei si mi-au dat bara la revopsit fara nici un fel de problema.

    Comment


    • #3
      Parca, parca, m-am mai inviorat de la post-ul tau.....sa speram ca va fi si la mine bine.

      Multumesc.


      Yupi



      Nu mai da quote la mesajul anterior.
      Last edited by vali007; 15 December 2008, 19:46.

      Comment


      • #4
        stai sa ii vezi pe astia de la Omniasig....m-am dus cu dovada de la politie ....asigurarea....si ma trimitea de la un service la altul...

        Comment


        • #5
          Am full casco la unita si aveam bara putin zgariata nu crapata si aripa la lel zgariata si toata lumea zicea ca imi vopseste bara nu o schimba am fost la politie si la unita si repede a scris inlocuire bara si vopsit aripa fara nici o discutie acuma am parbrizul ciupit ma cuc la ei sa il schimb numa sa deie caldura.

          Comment

          Working...
          X
          Anulare DPF
          Politica de Securitate Google