Micul "bazar" Al Celor Din Iasi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mp3

    s-a vandut!!

    Comment


    • .

      Kit Bi-Xenon - 310 ron
      Attached Files
      Last edited by florinash; 1 July 2009, 12:53.

      Comment


      • Bixenonul de cat e? 6000k sau 8000k?
        zi-mi te rog si pretul final.......suntem la bazar ;)
        1.6 16V

        Comment


        • 6000k, kitul este nou.

          Comment


          • pe ele scrie ca sunt de 4300 de k
            pretul e bun bun oricum
            sigpic

            Comment


            • nu sunt cele din poza, nu am poza pe calculator momentan.

              Comment


              • Vand tel noi: NOKIA 1661, 1680; SAMSUNG M150 (toate noi)

                Vand 3 x NOKIA 1661. Pachet sigilat, cu garantie, noi noutze. Pret: 100 ron/bucata
                Vand 2 x SAMSUNG M150 . Pachet sigilat, cu garantie, noi noutze. Pret: 100 ron/bucata
                Vand NOKIA 1680. Pachet complet, cu garantie, folosit f putzin, tipla pe display. Pret: 120 ron

                Mai vand 2 tel second cu urme de folosinta: NOKIA 6300 la pretul de 150 ron shi un LG KG275 la pretul de 50 ron.

                Mai pot aduce la comanda si alte telefoane noi la 100-150 ron... pentru informatii vorbim la tel sau pe mess !!

                --------------------

                ID: cipry263
                TEL: 0744341299
                Masinile au devenit ca niste accesorii de imbracaminte, fara de care te simti nesigur, dezgolit si incomplet.
                ID: cipry263

                Comment


                • PDA-uri ACER N35 (functii : GPS,PDA-windows 2003 , Wireless-NET ) varianta sofer package
                  Display 3inch , rezolutie 320x240
                  Nobody dies virgin...because life fuck's us all !!

                  Comment


                  • Vand faruri angel cu xenon pe faza scurta.....pret 5 mil
                    Daca se doreste doar farurile fara xenon....3 mil
                    Attached Files

                    Comment


                    • 1L ulei Castrol Magnatec Diesel 5w40 B4 = 25 lei; mi-a ramas de la revizie;
                      "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                      Comment


                      • Nu-l vinde ca iti va trebui la urmatoarea revizie mai mult ca sigur, deoarece la diesel merg 4.1 L de ulei, decat sa dai ban pe altul ... nu cred ca expira cat de curand, nuu ?!
                        P.S. : am vandut Radioul Cd / Mp3 marca Shov !!! :-))
                        http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                        Comment


                        • mai este pana la urmatoare revizie; si asa asta e cel de anul trecut...ptr anul asta am luat fix 4l
                          4.1l trebuie daca schimbi si filtrul ...
                          "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                          Comment


                          • Eu oricum schimb si filtrul si uleiul la fiecare 10.000 de km ... fiecare cum stie ... :-)
                            P.S. : eu am deja peste 25.000 km la masina si am pastrat uleiul de la cealalta revizie
                            http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                            Comment


                            • Vand 2 gume Goodyear Excelente 205/55 r16 cu 220 negociabil, sau la schimb cu 2 gume de 195/55 r16.
                              http://vladderdeicea.wordpress.com/

                              Comment


                              • vand acvariu profesional realizat, 120litri, discusi maturi si cativa pesti ptr distractia lor, CO2, filtru intern, neoane, plante, buturugi pline de muschi, si altele...1500ron; ptr iasi..amenajarea si transportul gratuit;acvariul are mult mai multe cine doreste detalii 0721497860 sau PM
                                Attached Files
                                "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google