Micul "bazar" Al Celor Din Iasi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • @Cipcyp Boss
    Ce marca sunt jantele?

    Comment


    • multumesc @CiprianR... jante umpic cam scumpe depinde de marca se dau cu tot cu anvelope ?

      Comment


      • Originally posted by danut1900 View Post
        @Cipcyp Boss
        Ce marca sunt jantele?
        Jantele sunt Mega Drive,made in Spania.Au fost folosite aprox 2 luni,anul trecut.Se vand deoarece am trecut pe r16.De noi au costat 1400 lei.

        Originally posted by cipcyp boss View Post
        vand jante aliaj logan la pretul de 900 lei.jantele sunt aproape noi,nu sunt zgariate,crapate,sudate sau ovalizate.jantele se dau impreuna cu inel de centrare si cu setul complet de prezoane(prezoanele au conicitatea specifica jantei,nepotrivindu-se cele ale masinii).
        Jantele au 6,5 j si et 40.
        Tel. 0743.23.03.89 sau 0765.65.79.69
        [ATTACH]483903[/ATTACH]

        [ATTACH]483904[/ATTACH]

        [ATTACH]483905[/ATTACH]
        valabil!!![/quote]
        Last edited by Cipcyp Boss; 22 March 2015, 18:47. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • care aveti un far dreapta facelift 2008-2014?
          mai ieftin ....

          radu_dj_iasi@yahoo.com pt farul de mai sus .va rog
          Last edited by calinro; 24 March 2015, 22:18. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Valabil!! #2127

            NU-MI DORESC NIMIC! AM TOT CE-MI TREBUIE!

            Comment


            • Exclusiv pentru membrii LoganClub.ro
              Se ofera un discount de 15 % pentru orice comanda de kit de supraveghere, sistem de alarma, bariere auto..pe scurt, cam tot ce tine de securitate!
              De exemplu:
              Kit sistem de supraveghere video format din dvr,4 camere interior , cablu,accesorii conectica + instalare si configurare pentru a putea vizualiza pe orice smartphone, pc, tableta la doar 900 lei/fara TVA in loc de 1035 ron/fara TVA

              Important :
              - Nu comercializam chinezarii,luate de pe internet, ce au o calitate dezagreabila!
              - oferim garantie 12 luni la instalare si 24 de luni garantie la intregul kit.
              - societatea este licentiata de Inspectoratul General al Politiei Romane pentru a instala si a intretine sisteme de securitate.

              Comercializam o gama larga de sisteme de supraveghere,sisteme de alarma, bariere automate, control acces, supraveghere video stradal , sisteme anti-furt magazine, GPS Auto, Camera supraveghere auto , camera mers inapoi etc.
              Aceasta oferta este valabila in limita stocului disponibil.

              Contact:
              Printr-un PM, pentru a demonstra ca este membru LoganClub!

              Va multumesc!

              Comment


              • Cumpar jante 4x100 R15, astept oferte.

                Comment


                • Cumpar cheder usa suplimentar de Duster

                  Comment


                  • Originally posted by Andrei B View Post
                    Cumpar jante 4x100 R15, astept oferte.
                    Buna!Jante de vanzare am in postul #2133.Am si numerele de contact pentru orice eventualitate.

                    Originally posted by spyd3r View Post
                    Vreau sa achizitionez si eu un set de faruri pentru Mcv-ul meu de preferat dublu angel eyes dar mai intai vreau sa aud o parere se merita sau nu ? multumesc


                    Vinde cineva un set de jante pe 15? sau unde as putea gasi tot pentru logan?
                    Buna!In legatura cu farurile iti pot spune ca am avut Street Storm cu dublu angel si nu am fost multumit de ele.Pe faza scurta erau acceptabile,dar faza lunga era jalnica.Am facut modificare sa imi ramana faza scurta aprinsa si atunci cand treceam pe faza lunga,dar tot nu prea eram multumit.Apoi am luat farurile originale cu lupa morimoto de 2,8 montate in ele.Diferenta mare si pe faza scurta si pe lunga.
                    Iar in legatura cu ,,jante pe 15,, am postat anuntul de vanzare(postul #2133).
                    O zi buna!
                    Last edited by Cipcyp Boss; 28 March 2015, 10:19. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • Buna seara, imi puteti recomanda un service bun pentru montare folii (llumar de preferat)? Multumesc !

                      Comment


                      • AutoFacelift...cauta-i pe facebook.

                        NU-MI DORESC NIMIC! AM TOT CE-MI TREBUIE!

                        Comment


                        • Multumesc CiprianR!

                          Comment


                          • Vand anvelope Continental noi

                            Vand 3 bucati de anvelope Continental EcoContact5 (vara) noi 185/65/15 cu DOT 44/14. Pret fix 200 ron/bucata. Detalii la telefon : 0729/034.678
                            andrEyCST--- ---andrEyCST

                            Comment


                            • Vand urmatoarele:
                              Filtru ulei Logan 1.4 MPI original Dacia Renault sau Mann 15 lei
                              Filtru aer Logan 1.4 MPI Original sau Mann 23 lei
                              Filtru aer Logan 1.2 16V Original sau Mann 35 lei
                              Ulei Mobil 10w40 4 litri 77 lei
                              Ulei Castrol 10w40 4 litri 100 lei
                              Ulei Motul 10w40 4 litri 100 lei.
                              Kit distributie 1.4 MPI 100 lei(Contitech + Koyo)
                              Pompa apa 1.4 MPI Graf 100 lei
                              Pompa apa 1.4 Mpi Skf sau Hepu 145 lei.

                              Paul 0752.58.00.33
                              Last edited by PaulLucian; 16 April 2015, 14:22. Reason: date contact

                              Comment


                              • Amortizoare fata Logan Kayaba 120 lei
                                Amortizoare fata Logan II dupa 2012 - 200 lei originale

                                Aripa dreapta fata noua originala 220 lei
                                Aripa interioara dreapta fata noua originala 150 lei
                                Last edited by PaulLucian; 18 April 2015, 14:11. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google