De Pe Meleaguri Adunate, Slove Din Condei Postate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si din ciclul ..ce inseamna sa fii mare bastan....
    Attached Files
    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

    Comment


    • >>>

      in august o sa lansez volumul de poezie intitulat "Ce ar fi viata fara Seby - Bucurie maxima" si vi-l dau cu autograf la toti

      Multumim Seby pt poze Bastanule )
      Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

      Comment


      • nicos!!! te tradeaza fata tata .....nu e de poet..tare poza cu mielu,axi si sebi..
        respect la toata lumea...bafta..paa
        sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

        Comment


        • @sebi8ta apoi aia a fost tot deoarece cu tine de fiecare data ii problema cu banii si cu avansul si cu tot.. penultima tura m-ai tinu cu 5 seturi de stickere o jumate de an pana ai avut banii pe ele m-ai pus sa le fac si dupaia am ramas cu ele... macar de ziceai din start ma vreau sa te fraieresc asa ca fami capoi nu iti dau banii pe ele.. si stiam.. cand ii vorba de bani cu tine de fiecare data nu am, nu acuma, mai tarziu tii dau nu ai frica, si toate chestiile de genu.


          Stickerele au acelasi font aceleasi dimensiune ca toate stickerele la toate cluburile singurul lucru diferit ii scris despartit kronstadt care se rupe deoarece literele is mari ca sa fie vizibile. Ex. la bucuresti ii scris Bucuresti mult mai mic in literele LO
          Last edited by KeanuRev; 28 March 2011, 20:46.
          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
          Enter the Matrix

          Comment


          • 01... o proba de divort .. sper sa nu ajunga la judecata tiganeasca ..

            02......so dat tiganu la garda...vai vai ...

            03....asteptam vrajitorii sa-si faca treaba asupra tiganului..

            04....al dracu tigan se mai da si la iepurasi...si sa mai zici ca nu e proba de divort...
            Attached Files
            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

            Comment


            • pai caut sa imi fac satra, adun membri
              sigpic
              Logan 1.4 Dynamic Blue

              Comment


              • sa-ti traiasca jantele doriane..si tie bogdane ..noile stopuri ...superbe...
                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                Comment


                • merci domnu..vine imediat noua grila si in 2 saptamani o surpriza frumoasa sper..pana la vara incet incet vreu sa fac ce mi-am propus..paaaaa
                  sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                  Comment


                  • Baieti..ca voi sunteti mai cititi intr-ale masinilor..ati auzit ceva de un proiect Dacia..mai pe la inceput asa..precum ca vroiau sa puna motoare V6 pe berline?

                    Intrebarea mea,stupida sau nu,vine in urma unei replici de-a unui profesor de la mine de la facultate,ca am intrat intr-un laborator sa ne arate niste motoare,si era acolo linistit un V6 pe la vreo 3 litri..si din vorba in vorba zice ca se vroia pus pe masinile Dacia de pe vremea lu Nea Ceasca.
                    Ori ne-a mintit ori ne-a mintit ori si-a batut joc de noi ori nu stia ce zice.
                    Una din variantele astea(merg si combinatiile).
                    Limba noastra'i o comoara, in adancuri infundata..
                    My ride

                    Comment


                    • Originally posted by sebi8ta View Post
                      ...
                      sebi8ta (3/7/2011 21:00:50): leai gresit total
                      sebi8ta (3/7/2011 21:01:00): clubul e alt font decat restul
                      keanurev-L.C.Cluj-razavan (3/7/2011 21:01:07): ...
                      sebi8ta (3/7/2011 21:01:08): nu e vizibil tare dar se vede
                      mie unul mi se cam indoaie ca pentru Kornfield, keanu a comandat stickere diferite ca si font sau dimensiuni.
                      ...
                      sebi8ta (3/7/2011 21:01:18): si kronstadt ai scris despartit
                      keanurev-L.C.Cluj-razavan (3/7/2011 21:01:28): ii scris despartit ca se rupe la mijloc daca nu
                      keanurev-L.C.Cluj-razavan (3/7/2011 21:01:37): ca ii cuvantul prea lung
                      pana nu vad o poza cu respectivul stiker, nu-mi pot da seama daca se putea taia fara sa fie despartit cuvantul.
                      ...
                      keanurev-L.C.Cluj-razavan (3/7/2011 21:05:39): sa le purtati sanatosi.
                      si eu in acea situatie as fi zis la fel ca si keanu avand in vedere acest post #154.
                      consider ca in momentul in care primesti un produs, vezi imediat daca nu corespunde cu ce ai comandat(a se vedea cuvantul despartit in doua si fontul gresit). in cazul in care nu corespunde, nu accepti marfa iar daca chiar ai preluat respectiva marfa, din moment ce nu corespunde o trimiti inapoi la producator.
                      din respectivele seturi de stikere keanu poate recupera Club si www.LoganClub.ro . asta daca vorbim cumva de setul standard de stickere Logan Club.

                      deci, mi se pare o chestie de bun simt ca respectivele stikere sa fie platite sau returnate celui care le-a vandut. cu atat mai mult ca sunt gresite si nu le puteti folosi!
                      deci, nu ma mai repet, sper ca s-a inteles.
                      odata rezolvata problema se poate face curat pe aici.
                      Daca indeplinesti o sarcina prea bine, vei ramane cu ea pe cap, cum ar fi Tutoriale pentru Dacia Logan

                      Comment


                      • E pe forum vreun thread unde poti injura?
                        Ca am niste carne de impartit.
                        Limba noastra'i o comoara, in adancuri infundata..
                        My ride

                        Comment


                        • "La multi bani" Florine!
                          Sa ne traiesti 1001 ani!
                          Duminica faci tu cinste,nu?
                          vand sau inchiriez bunica Tamara,stare buna de functionare,mici rateuri de nebunie,care se pot repara.

                          Comment


                          • multumesc, kata cand iei salariu sa bei o bere din partea mea
                            sigpic

                            Comment


                            • La multi ani domnu Florin!
                              Limba noastra'i o comoara, in adancuri infundata..
                              My ride

                              Comment


                              • mersi cosmine
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google