Discutii generale, cafeaua diminetilor posomorate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • laso in masa de spalatorie mai SSG-ule...ce naiba suntemoamnei insurati..

    Tare as vrea sa vad cum e cafeaua aia a lui kata pe care o are dosita in buzunarele hotilor...
    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

    Comment


    • astzi imi beau cafeaua in iulius mall in timisoara.
      vand sau inchiriez bunica Tamara,stare buna de functionare,mici rateuri de nebunie,care se pot repara.

      Comment


      • azi am dezlegare la gafea cu rum. nu conduc !!!
        Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

        Comment


        • respect deodebit CHELLO...CEL CE URASTE. http://www.youtube.com/watch?v=DEB8n2kBefc
          sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

          Comment


          • si cu cine o bei mai kata la timsoara ?
            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

            Comment


            • buna dimineata la toata lumea harnica....cafeaua de la dorian azi...paaaa
              sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

              Comment


              • multumim pentru cafea
                Zilele petrecute la pescuit nu se pun la anii vietii

                Comment


                • mersi doriane de cafea, buna si gustoasa. sa ne treiesti si sa ne mai dai cafelute

                  Comment


                  • bai baietei!! io va ofer o cafea buna din partea mea inca din seara asta, ca nu stiu daca maine dimineata am timp de facut cafelute..v-am pupat..papa
                    sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                    Comment


                    • e cineva pe aici?

                      Comment


                      • doar spionul
                        sigpic

                        Comment


                        • spionul n-are somn, ne urmareste zi si noapte
                          sigpic
                          Logan 1.4 Dynamic Blue

                          Comment


                          • buna dimineata domnisoarele!!!!..o saptamana minuntata la toata lumea cafelina de luni dimineata de la mine..
                            sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                            Comment


                            • buna dimineatza si-un rachiu sa va treaca greata, azi bem cafea dinaia buna de la OMV din Darste (cine stie cunoaste). Thoamne ca buna mai e cafeaua aia .
                              hai drumuri bune sa aveti, ne vedem diseara
                              sigpic

                              Comment


                              • adica bah??!!!...ce vrei sa spui??cine ti-a facut cafeaua aia de e asa buna haa???las ca ne vedem noi!!!...poate vii si tu insotit...
                                sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google