Discutii generale, cafeaua diminetilor posomorate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • >>>

    Eh ... vedem
    Tocmai am aflat ca la masina mea cutia de viteze e varza si sar putea sa vin si cu bai de acasa ... deci nu cred ca va fi gata pana vineri
    Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

    Comment


    • facem un spectacol caritabil....cu denumirea "ajutati-l pe Nicos sa-si implineasca visul,sa nu vina cu platforma pe Transalpina "

      Comment


      • foarte tare miky.. cea mai cea idee.. nicos...te-ai scos ..
        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

        Comment


        • >>>

          Eu propun sa facem un spectacol de genu "Dansez pentru Nicos" ) si te astept sa dansati toti ... ca doar are grija MC Nicos
          Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

          Comment


          • bah!!..AMR 2 zile pana la meciu lui BUTE...ce ziceti??facem o aroganta si ne vedem asa..fulgerator.. sambata seara in livada si mergem in formula pub sa vedem meciu??? eu oricum nu voi rata asa meci..
            puup pa
            sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

            Comment


            • cu cea mai mare placere...ma bag la un dansez pentru nicos si nu cred ca voi da gres!! doar ca imi trebuie un partener,fara filtru

              Comment


              • cautam un partener pe "facebuke" ...
                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                Comment


                • >>>

                  Nairod ... ma bag si eu ...
                  Cine are profil pe facebook ... ala eu ala eu ... nu auziti mai "EU" )
                  Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                  Comment


                  • deci Nicos zici ca vrei sa fii partener,nu poti pentru ca tu trebuie sa stai in culise,sa plangi,lumea sa te aplaude,iar noi perechiile sa dansam pentru tine !!

                    Seby tu esti bun in loc de Mihai Petre de la Dansez pentru tine....ca la cat comentezi iese bine si-asa
                    Last edited by mikyffr; 7 July 2011, 10:28. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • >>>

                      Auzi mai SonyFFR ... fata vrea fara filtru ) nu te bagi? )
                      Azi am baut deja 3 cafele dar parca mai merge una ... cine se ofera?
                      Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                      Comment


                      • mah nicosiene la mine e deja in proiect acel filtru sport...dar orikum vom fi parteneri cu sau fara f.s...
                        nimic nu e intamplator..totul se intampla cu un motiv

                        Comment


                        • Invitatie

                          daca vreti sambata la meciul lui bute puteti sa veniti la mine,daca va hotarati si acum va invit la un mar copt
                          Attached Files
                          sigpic
                          nu este nimic mai dulce decat o dusca de aer liber

                          Comment


                          • pfoi de puii mei, ce ne faci SESE!!..sunt moarte mea merele alea!!
                            sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                            Comment


                            • >>>

                              Deci la cum arata merele alea ... si mai ales daca sunt insotite de o cafea ... propun un fulgerica sambata la sugestia Domnului Nairod Inparat al cetatii si dezertor pentru niste mere ) si dupaia o fuga la o cafea la domnu Sese. ce ziceti ...
                              Sunteti de acord sa dea Sese cafeaua Sambata ?
                              Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                              Comment


                              • Daca va gasiti la SSG...beti un mar si pentru galatenii lui Bute.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google