Discutii generale, cafeaua diminetilor posomorate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • salutare!!...asta este..se mai intampla..bineinteles ca era si politia..RAR'ul nu are autoritatea de a ridica documente..
    azi am fost la service iar EGR'ul era aproape colmatat de mizerie..la fel si admisia de la turbo..au fost foarte bine curatate..iar acum totul e in regula..
    zii buna la toata lumea
    sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

    Comment


    • Originally posted by sebi8ta View Post
      ca sa nu mai zicem alexa....... ca apoti mixa cafeaua,,,cu percutii....
      Originally posted by alex125 View Post
      excelent...foarte frumos alexa. deabea iti bei si tu linistit cafeaua pe racoare.

      hai o zi plina de evenimente placute sa aveti

      Originally posted by sebi8ta View Post
      ca sa nu mai zicem alexa....... ca apoti mixa cafeaua,,,cu percutii....
      Originally posted by alex125 View Post
      excelent...foarte frumos alexa. deabea iti bei si tu linistit cafeaua pe racoare.

      hai o zi plina de evenimente placute sa aveti
      faceti misto de mine... se va intoarce roata )

      Buna dimineata colegii. o zi frumoasa si fara intamplari nefericite va doresc
      Last edited by Alexa85; 3 September 2011, 10:55. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • cum sa facem misto....doar evaluam situatia..
        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

        Comment


        • Buna dimineata cavaleri si Domnite....haideti cu cafeaua...eu o savurez deja...ma gandesc si la voi..cat de mmmm buna e...
          Sa aveti o zi mirifica ..
          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

          Comment


          • Neatza cavaleri....am revenit si noi pe plaiuri....frumos in concediu,eu deja sunt la munk si e tare aiurea..
            Ce faceti?Cum sunteti?Ce o sa facem pana la urma cu Lisa?
            Va tzuk hai Sebi cu cafelutza si la mine....s-aveti o zii superba pupik

            Comment


            • neata buna. o zi usoara va doresc

              Comment


              • >>>

                Desi voi mai fi departe de voi o saptamana jumate ... totusi va rog sa acceptati o cafea si de la mine ... si hai trezirea ca vine toamna
                Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                Comment


                • in sfarsit...domnu un semn de viata...sa ne traiesti nicos...cand te vedem ....

                  Buna dimineata...hai la munca si la cafea...astazi ne vedem la Real...sa ne povestim..si sa ne vedem cu voie buna..
                  Sa aveti o zi cu soare ...fara ploaie...
                  Bem cafeaua toata ziua astazi...dupa cum e vremea afara...
                  Last edited by sebi8ta; 7 September 2011, 07:52. Reason: Automerged Doublepost
                  Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                  Comment


                  • buna dimineata la toata lumea..o dimineata superba ce ne inunda de soare si plina de viata......
                    cu toate ca red bull'lul meu imi face insinstent cu ochiu..o sa beau o cafelutza ..
                    o zii buna la toata lumea
                    LALA SONG!!!!
                    sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                    Comment


                    • >>>

                      Da domnu sebi ... mai traiesc dar un pic prins peste cap cu certuri cu fiscu, treaba si multe altele .... sunt un liliac activ care doarme 2 ore pe noapte deci nasol ... ne vedem cam pe duminica cealalta. numa bine la toti si haideti la o cafea si un wiskey cu gheata.


                      PS: Wisky cu gheata dauneaza ficatului
                      Vodtka cu gheata dauneaza stomacului
                      Gin cu gheata dauneaza inimi

                      A dracului de gheata ... nu stiam ca e asa de nociva ))
                      Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                      Comment


                      • chiar asa gheata asta......
                        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                        Comment


                        • bah nicos tu creca faci video-chat..cu olandezi.. glumesc..daca e nevoie de ceva iti suntem alaturi..
                          nu am primit CI masini de la RAR din cauza cauciucurilor 195/60/15..si din cauza autorizatiilor pentru folie nestampilate..fumul iesind perfect..asta este..pun rotile de iarna,stampilez autorizatiile si asta este..
                          M-au avertizat de la RAR ca vor incepe filtre cu dedicatie autoturismelor...asa ca grija mare...dimensiuni jante/cauciucuri,folii,parasolare,lumini suplimentare,lupe,si stare tehnica
                          numai bine la toata lumea..papa
                          sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                          Comment


                          • nasol doriane ce sa zic...imi pare rau pentru ce ai patit cu astia

                            stai linistit ca s-au pus urat pe noi, o sa fie multe filtre de acum incolo.

                            Comment


                            • ca sa punem capac la toate, au anuntat ca o sa se infinteze inca o autoritate rutiera (nu stiu exact cum ii zice)
                              asa ca aia cu foliile inchise pe fata (nicos), proiectoare suplimentare (sebi), anvelope necorespunzatoare marimii si sezonului (toata lumea) ATENTIEEEE
                              sigpic

                              Comment


                              • Deci aveti grija dragi cavaleri sa nu mai platiti amenzi,ca trebuie sa facem chefu la Lisa si sa nu ramaneti fara lovele!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google