Discutii generale, cafeaua diminetilor posomorate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sa va zic si eu parerea mea: adica sa avem 2 membri din fagaras cu functii pe Kronstadt drept urmare NU sunt deacord cu propunerea lui nicos. a nu se intelege ca am ceva cu sonny.
    Dar de ce ne mai trebe noua un co-organizator? ca suntem o mana de membri.
    sigpic

    Comment


    • ca sa generalizam caterinca asta .. ca membru marcant al acestiu club.il rog insistent pe sebi8ta sa voteze..si sa-si exprime preferinta...apoi vom vota si noi..va multumes..asta dovada de respect ce-ti purtam bah!!!
      asteptam votul tau!!
      sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

      Comment


      • >>>

        @ Axy .... perfect deacord cu tine. Aprob.
        @florinica ... daca citesti un pic mai sus o sa afli motivul (lipsa implicari mele este datorita unor modificari majore in viata mea PERSONALA si ca atare am anuntat ca inca o luna de acum incolo (pana la sfarsitul lui octombrie) ... nu voi mai putea fi prezent asa cum am fost la inceput. Co-organizatorul imi va tine locul fizic in acest club in aceasta perioada.

        Asteptam si parerile celorlalti membri.

        Numa bine si drumuri bune
        Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

        Comment


        • nicos nu are cum sa-ti tina locu unu din fagaras in brasov si sa fim seriosi un membru care sa stie mai multa lume (adica membrii) n-ai gasit?
          sigpic

          Comment


          • Dar pune-l pe Florin,Nicos,ca el le stie pe toate iar parerea lui e foarte buna.......nu ii trebuie rang inalt...ai oamenii tai buni la judet !!

            Comment


            • Axy

              mielule din cate am citit in postul lui nicos, eu am inteles ca se schimba co-organizatorul nu organizatorul. Adica organizatorul este in continuare nicos si co-organizatorul sa fie sonny.Pana acum nu a fost tot asa...Nicos din bv si Kata din fagaras? Acum fiecare cu parerea lui...
              Cel mai bine sa zica fiecare membru in parte cine crede ca este co-organizatorul bun si cine are cele mai multe voturi devine co-organizator.Aici trebuie si implicare nu doar cu numele pe forum.

              O zii buna dragilor
              Last edited by alex125; 24 September 2011, 14:17.

              Comment


              • salutare domnilor vad ca stimabilul TUZ nu a votat ..
                DA sunt deacord cu propunerea lui nicos..as fi fost deacord cu orice propunere..important este sa-si faca treaba si sa cresca numarul de membrii de la fagaras...astepta rezultate..mult spor Sony!!!
                sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                Comment


                • bah din partea mea puteti face bors, dar sa nu mai veniti la mine cu zaharelu sa ma duc dupa aia aia aia sau sa fac ceva, ca nu voi mai face.

                  ca organizator si co-organizator trebuie sa fie 2 oameni care ii cunosc pe toti membrii clubului ( Logan club Kronstadt ) si care vin la intalniri ( facem exceptie nicos) dupaia se face restu organizarilor.
                  Last edited by Nicosianu; 26 September 2011, 23:09.
                  sigpic

                  Comment


                  • >>>

                    Deci continuam cu cele doua propuneri:

                    Candidati pentru functia de coorganizator:
                    1. SonyFFR
                    2. Mielu alb carpatin

                    Alte propuneri??????? Asteptam in continuare
                    Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                    Comment


                    • da cine la propus pe mielu ca co-organizator?
                      ma nicos ca organizator sau co-organizator trebuie sa ai unele responsabilitati , nu doar cu numele
                      sa se puna pe cineva care mai mult timp liber,care sta cu ochi pe forum nu sa intre o data din an in pasti, am mai enumerat intr-un post anterior cam ce ar trebui de facut.
                      numai bine
                      Last edited by Nicosianu; 26 September 2011, 23:10.

                      Comment


                      • cine m-a propus pe mine ?
                        m-a intrebat cineva daca vreau?
                        sigpic

                        Comment


                        • buna dimineata stimabililor..dupa un weekend in care unii s-au distrat altii s-au plimbat..a venit si nesuferita zii de luni...
                          va doresc la toti o dimineata si o zii frumoasa..haidati cu cafIAUA...!!!
                          papa..
                          sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                          Comment


                          • Nairod se pare ca lumea inca nu sa trezit si esti singurel la cafeluta.E si normal lunea nici iarba nu creste si lumea mai leneveste dupa un weekend plin. Un inceput de saptamana cat mai bun sa aveti .
                            Apreciez oameni care zic in fata ce au de zis si nu pe la spate.

                            Comment


                            • Neata gasca vesela,tare frumos la week-end,sper ca si pt voi la fel!!hai cu cafelutza daca a mai ramas si pentru mine !!

                              Comment


                              • >>>

                                Sau alti sau trezit dar nau avut timp (munca asta) ... buna cafeaua ... vin si eu cu cateo gogoasa la cafeaua de azi dimineata a llui Nairod ... hai lume la gogoasa veselaaaaa .

                                Numa bine la toata lumea
                                Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google