Discutii generale, cafeaua diminetilor posomorate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bahh ! ati simtit cutremurul sau erati in lumea viselor?
    Apreciez oameni care zic in fata ce au de zis si nu pe la spate.

    Comment


    • ce cutremur ...care ..unde ...cine .... ei na cutremur...cutremur in economie nu la noi...
      crezi ca la ora era cineva treaz?...eu unu dormeam lemn...ce sa mai simt ...
      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

      Comment


      • neatza lume..se pare ca eu sunt singurul care bantuie la ora asta pe forum....eu acum am venit de la munca si ma gandeam sa va invit la cafea......azi cafa de la mine..sa aveti o zi cat mai frumosa...
        Attached Files
        nimic nu e intamplator..totul se intampla cu un motiv

        Comment


        • ooo ce cafeluta..multumim sonny

          o zii buna sa aveti

          Originally posted by sebi8ta View Post
          ce cutremur ...care ..unde ...cine .... ei na cutremur...cutremur in economie nu la noi...
          crezi ca la ora era cineva treaz?...eu unu dormeam lemn...ce sa mai simt ...
          sebi prefer sa ma abtin ...nu iti pot spune pe forum de ce nu ai simtit tu cutremurul,dar iti voi spune fata in fata
          Last edited by alex125; 5 October 2011, 08:07. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • >>>

            Multzamim de cafea .... @Axy ... domnu Sebi a dormit pe urechea bleaga si de aia nu a auzit cutremuru ... ca asta ce nu aude nici nu simte )))))
            Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

            Comment


            • se poate , la varianta asta nu m-am gandit...o zi buna dragilor si ne vedem deseara

              Comment


              • buna dimineata domnilor..uite bah axy..cafea..nu chestia aia de ieri..
                sebi la faza cu lemnul nu te contrazic..ori lemn ori tuh...tot aia..
                o zii plina va doresc dar numa de bunatati...
                sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                Comment


                • Neatzaa va spun si eu,cam tarzior,altii sunt satui de munk,servesc si eu o cafelutza,Sebi nu e nimik nou daca nu ai simtit cutremurul!
                  Sa aveti o zii minunata si plina de realizari!!

                  Comment


                  • felicitari iubire pt noua functie....
                    nimic nu e intamplator..totul se intampla cu un motiv

                    Comment


                    • ziua buna la voi draga, da ce faceti? 3 zile am lipsit si deja s-au schimbat multe pe aici
                      sigpic

                      Comment


                      • Buna ziua,azi na baut nimeni cafea si nimeni nu a savurat-o la o poveste mica pe aici pe la noi!
                        Ce faceti a fost noaptea scurta?Hai...s-aveti o zii frumoasa si bucurati-va cat mai puteti de timp frumos si soare,pe week-end se anunta vreme cu haine in plus pe noi

                        Comment


                        • cafeaua pentru seara )...
                          Attached Files

                          Comment


                          • e ..uite ca se poate bea cafea si seara ...buna ..tocmai savurez una litrometica cafea...
                            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                            Comment


                            • mah seara se bea laptic pt un somn linistit nu cafea....hai sa aveti o zi faina
                              nimic nu e intamplator..totul se intampla cu un motiv

                              Comment


                              • da da la 5 dimineata la tine e seara....
                                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google