Discutii generale, cafeaua diminetilor posomorate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mda
    si ce cafea ..la galeata ,,,si apetisanta...
    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

    Comment


    • buna dimineata!!!...o zii minunata too all....
      bah da ce pustiu pe acilisea!!!....
      sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

      Comment


      • Buna dimineata dar chiar asa ce e cu pustietatea asta.Si cu cine beau eu azi un Latte Macchiato? O zi cat mai buna.
        Attached Files
        Apreciez oameni care zic in fata ce au de zis si nu pe la spate.

        Comment


        • cu mine iubita cu mine....
          sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

          Comment


          • oooo..specialitatea "me" preferata....oauuu...in sfarsit un latte......multam fain de cafea....am sa o sorb asa din priviri ...ca de saptamana asta la ora 6 beau cafeaua...o saptamana grea ptr. mine tianand cont ca ma trezesc la 6...uff..
            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

            Comment


            • ooo bun bun bun multumim cucu de cafea foarte buna si gustoasa

              seby iara te plangi ma. hai gata ca e deja tarziu, dute si dormi ca maine dimi nu te poti trezi

              Comment


              • neatza domnilor...azi cafa de la mine..si ca sa nu fiu zgarcit fiecare e liber sa isi aleaga.....sa aveti o zi faina..bafta all
                Attached Files
                nimic nu e intamplator..totul se intampla cu un motiv

                Comment


                • bahh!!!..da mai incet cu postarile ca nu mai avem pagini acilisea~!!
                  hai cu cafelina azi de la mine pentru toata lumea
                  o zii buna..ce zii "superba"...
                  sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                  Comment


                  • Neata lume,buna cafeluta,multumim Dorian,sa aveti o zii superba si multa caldura

                    Comment


                    • Axy

                      neata dragilor... multumim dorian de cafeluta, o zi buna va doresc

                      Comment


                      • enjoy!!!!!
                        Great video from my friends of http://www.youtube.com/fingervideoMore of this BMW at http://www.youtube.com/user/JonesBerg76Such a great BMW at the Hillclimb...

                        great fu...ng car!!!!!
                        Gruppe 2 BMW E24 635 CSI Jg:1981, http://www.sharknose.de/quiz/15e_gr.jpgEx Kelleners/Grano.Wassergekühlter Sechszylinder-Reihenmotor, vorn längs eingebaut, ...
                        sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                        Comment


                        • neata la ora asta. abia ce m-am trezit dupa ce am fost la un chef

                          Comment


                          • buna dimineata cavaleri...hai la cafea si apoi la drum la intalnire....
                            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                            Comment


                            • buna dimineata bah panselutelor!!!..o dimineata veritabila de toamna tarziE..cu frig si sta sa ninga..sa ne incalzim un pic cu o cafea "ferbinte"..de la mine pentru voi..cu laptic..
                              o zii buna..si nu uitati..MAKE LOVE NOT WAR!!!
                              sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                              Comment


                              • Saluti,cam tarziu beau si eu cafelutza cu voi,dar am stat mai mult sub plapumioara,sa aveti o zii frumoasa !!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google