Discutii generale, cafeaua diminetilor posomorate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vai ce de cafele acolo...multumim bazz pentru cafeluta

    Comment


    • buna dimineata!!!..uat ciu duing??o zii frumoasa si fructuoasa la toata lumea..
      multumim de vizita colegilor de la sinaia...si va mai asteptam!!..o zii buna
      sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

      Comment


      • Buna dimineata.Azi cafeluta o dau eu si inca pe alese.O zi cat mai buna la toata lumea.
        Attached Files
        Apreciez oameni care zic in fata ce au de zis si nu pe la spate.

        Comment


        • buna dimineata!!!!..ce faceti bah mediocrilor??..vine weekendul!!..off..am treaba la masina..iar..
          sa aveti o zii frumoasa ..cafelina de la mine..sa aveti pofta..
          sa va puup in freza..


          dap...din pacate toot io tre sa scriu pe aici....sunteti fooooarte booring!!!!!..stimati organizatori..coorganizatori...mai creati si voi un thret...mai stergeti pe cele vechi!!..coaceti ceva ca..e nasoala treaba pe acilisea..sunteti foarte lipsiti de interes..
          Last edited by nairod; 28 October 2011, 21:47. Reason: Automerged Doublepost
          sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

          Comment


          • Salutare,ce faceti gasca?
            Azi de dimineata am fost la Primaria Fagaras,am stat de vorba cu d-l primar si am pus la punct activitatea de duminik,trebuie sa ne mobilizam foarte concret pentru a stabilii ora exacta cand ajugem toti membrii la Sercaia,de la Fagaras vom fii noi plus Primarul Viceprimarul si televiziunea,in functie de raspunsaul care mi-l dati voi stabilii ora cu ei la cat sa vina si sponsorizarea plus sustinere!
            Va rog pentru ca nu avem tinuta inca,macar sa avem la noi ecusoanele sau tricourile de la Unior
            Va multumesc si astept programul de la voi!

            Comment


            • Dagilor, dupa cum a zis si Miki si dupa cum am discutat la intalnire ieri, ar fi ok sa fim toti intr-o "culoare" asa ca, va rog sa imi facem o lista mica cu cei care au tricouri de la Unior.

              Celor care nu au, o sa incercam sa le furnizam.

              Asadar, lista cu tricouri Unior:

              1. Sparky
              2.

              Comment


              • buna dimi!!!!...ce face bajetii???..o zii buna la toata lumea..haideti la cafelina
                aa sparky...al meu tricouas..e cam stramt..iar fizicul meu de atlet profesionist..nu-mi permite sa port asa ceva..
                Last edited by nairod; 1 November 2011, 09:23.
                sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                Comment


                • >>>

                  Nairod ... dar iarna asta se poarta "stramt" ...
                  Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                  Comment


                  • ce faceti bai bajetii!!!??? s-a schimbat modificarea sau ce???
                    sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                    Comment


                    • un picutz.

                      Concluzia: Duminica, 6 Noiembrie 2011, mergem la Fagaras. Trebuie sa fim acolo pe la 12:30. Facem ce avem de facut, dupa care ne intoarcem gloriosi la localitatea de resedinta. Prin urmare, duminica, ne intalnim la Sãbiutzã in fata curtii la ora 11:00 (pentru Sebi, la 10:30, ca sa iasa si el din casa pana la 11).

                      Va asteptam cu mic, cu mare, cu catel si cu miel....aaa.. purcel

                      Comment


                      • Buna dimi,hai o cafelutza azi de la miky pentru toata lumea ,caldutza si buna pa pa pa

                        Comment


                        • deci care veniti maine la Fagaras?
                          sigpic

                          Comment


                          • Astazi la 10:30 la mine acasa in parcare adunarea si organizarea iar la ora 11:00 plecarea la actiune.
                            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                            Comment


                            • da, s-a terminat si aventura de azi, eu unu m-am simtit foarte bine si sper ca data viitoare sa ma pot implica si mai mult, dar acum e criza (prietenii stiu de ce)
                              sigpic

                              Comment


                              • Neata hai cu cafelutza azi de la mine cu multa spuma de laptic,trezirea ca aseara nu va mai adunam de la petrecere!
                                Ne-am simtit minunat si noi,am vazut ca se poate si mai rau de atat,am reusit cu totii sa facem ceva minunat si cum dupa munca si rasplata,eu zic sa trantim o Lisa sa ne petrecem cu totii,ca doar in gasca sa muncit,deci in gasca ne distram! Haideti sa stabilim o data va puup

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google