Discutii generale, cafeaua diminetilor posomorate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Neata ,am intarziat la cafelutza,dar na,niciodata nu e prea tarziu! Va pup si hai cu cafelutza,caldutza si buna pa pa o zii superba

    Comment


    • ma fac ca nu inteleg ce vrei sa insinuezi tu acolo, papa bear.

      As dori sa mentionez ca azi la 9:00 eram cu ochii cat cepele. Nu din vreo constiinciozitate exagerata, ci pentru ca m-a sunat mama.

      Am terminat si eu cafelutza de dimi si acum ma apuc de treaba...sa n-aud comentarii si aici PP

      O zi cat mai faina tuturor!!

      Comment


      • sparky si treaba
        aaa mi-am adus aminte ca vine iarna si trebe sa termine sosetelele de lana
        sigpic

        Comment


        • ....eu le-am schimbat deja e frig....e ma, treaba de aia sti tu....e codat sparky sa nu jigneasca... ))))

          Comment


          • Buna dimineata lume,e friggggg brrrr,hai cu ceaiul caldut si bun va pupik o zi buna si frumoasa :P

            Comment


            • buna dimaneata!!!..

              numa bine...let za snow come!!!!
              sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

              Comment


              • OOO..DA DA DA ...ASA E...A VENIT IARNA...am inoit si eu masina cu jante si gume...si vai ..dar vai ....ce frig am tras azi ....brrrrrrrrrr..brrrrrrrrrr.........ce ne facem la iarna ..nu stiu..dar prea e frig..
                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                Comment


                • buna dimineata domni si domnisoare!!!..o zii minunata va doresc..cam frig dar na...este iarna...E NORMAL SA FIE ASA!!!helloooouuuu!!
                  m-am intors acasa cu un gust amar sa zic asa..noi brasovenii suntem oameni deosebiti..avem un oras minunat dar..un mare DAR..fratilor traim la tara !!!! pe langa alte orase din tara asta...oare de ce in brasov nu sunt malluri,,adevarate..unde chiar ai avea ce face..unde iti poti petrece timpul???
                  de ce fug investitorii de Brasov???
                  sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                  Comment


                  • "papa bear"... vai ce-mi place....stai ca nu fuge nimeni..de Brasov...problema e ca nu vin...de ce ?.....ca nu avem aeroport.
                    Da ai venit ..in sfarsit.....ceva impresii vedem si noi miercuri?
                    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                    Comment


                    • neata. e buna cafeaua si la ora asta

                      neata buna. cine bea cafea la ora asta?
                      Last edited by Alexa85; 16 November 2011, 12:13. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • neata. dar ce s-a intamplat cuc afeaua de dimineata? nu mai serveste nimeni?
                        o zi faina tuturor

                        Comment


                        • buna dimineata!!!..e vineri!!!..se apropie weekendul..si ne pregatim de party!!
                          o zii buna la toata lumea!!..hai cu cafelutza,azi din partea mea!!
                          sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                          Comment


                          • mersi de cafeluta dorian
                            sigpic
                            nu este nimic mai dulce decat o dusca de aer liber

                            Comment


                            • oo!! respectele mele domnu SSG!!!
                              sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                              Comment


                              • toata stima domnu nairod
                                sigpic
                                nu este nimic mai dulce decat o dusca de aer liber

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google