Discutii generale, cafeaua diminetilor posomorate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • om care sarbatoreste prin munca...un adevarat patriot....lasa ca ai vazut si tu drumurile patriei in toata splendoarea lor..fara masini ...fara poluare....deci La Multi Ani nairod......
    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

    Comment


    • Neata neata ,normal ca de !decembrie Dorian a muncit,doar ca nu da prioritate la pietoni,asa ceva colegu nu se poate ,dai peste mine cu masina ) si eu am muncit dar a trecut,la multi ani pentru Andreea,ma scuzi de intarziere,doar ca am fost extrem de ocupata, la multi ani Romanilor care " esteti" !
      Hai va pupik,eu muncesc si azi na o zii frumoasa si un week-end superb!

      Comment


      • ma neatentule...cum sa calci lumea pe trecere de pietoni...mai ziceam si eu daca ii calcai pe trotuar..dara asa ceva ..pe trecere.... ce face munca dun om ...nici dupa femei nu mai are timp sa se uite...
        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

        Comment


        • miky, ca nu am dat prieoritate la trecere ca sa treci e una si ca am dat cu masina peste tine e alta.si chiar nu te-am vazut.
          ba gepelistule tu crezi ca eu sunt ca tine sa stau cu ochii dupa femei pe strada.
          sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

          Comment


          • Pai nu ...asa e frumos...? sa ne uitam pe unde circulam?..
            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

            Comment


            • Buna dimi dragi copii,deseara vine mosul,sa va pregatiti ghetutele ca vine cu cadouri ( o factura de mobil,una de internet,ceva pe la masina) ) sa aveti o zii frumoasa si asteptam cavalerii cu cadouri la domnite ,azi cafelutza de la miky va tzuk

              Ce mos amarat si sarac!!! Trezirea gasca si la treaba cu voi,ca altfel ne paleste criza mai rau!
              O zii frumoasa va rog uitati-va pe distractii si " maraiti" ceva suntem stransi cu usa si e pacat!
              Azi cafelutza buna cu lapte si ceai pentru domnite putina miere si lamaie,numai bun pentru inceperea unei zi de munca !
              Last edited by mikyffr; 6 December 2011, 09:20. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • buna dimineata ..primeva laptele semne de zapada..haideti sa sugem o cafelutza cu ceva laptic...sa ne revergoram de dimineata..
                hai!!..miscare miscare putorilor!!!

                o sa spuna unii colegi ca sunt rau..."multumim" de salutari logan club bucuresti...acum cateva zile la bran...!!!...
                Last edited by nairod; 6 December 2011, 10:11. Reason: Automerged Doublepost
                sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                Comment


                • Eu beau o Cola in loc de cafea. Las cafeau pentru voi.

                  Comment


                  • buna dimineata lasati cafeluta si cola deoparte si fugiti repede la ghetute sa vedeti daca a venit mosu pe la voi?Eu am fost cuminte si a venit daca stiam ca vine asa bogat mai puneam o pereche de ghete sa incapa o zi cat mai buna sa aveti
                    Apreciez oameni care zic in fata ce au de zis si nu pe la spate.

                    Comment


                    • Norocoas-o,poi e mai bogat cucu bau ca de acolo o plecat,pana o ajuns la Fagaras a mai avut mai nimik ,lasa ca i ifac scrisorica lui Mos Craciun sa nu ma uite !

                      Comment


                      • buna dimineata domnilor!!..

                        old school music rullz!!!
                        hai sa aveti o zii frumoasa..bucurati-va bah!!!!
                        sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                        Comment


                        • Neata cavaleri si domnite,hai cu ceiucu incalzit maxim,putina lamaie si miere in el si numai bun pentru ce frigut e afara!
                          Sa aveti o zii minunata si splendida,va tzuk Miky sa fiti cuminti pusofenilor !

                          Comment


                          • Hai neata la toata lumea,nu mai postati asa mult ca se incarca forumulul P ,spunetine si noua programul de saptamana viitoare ca nimeni nu scrie nimik cand vine de la intalnire!!
                            O cafelutza pentru toata lumea si o zii frumoasa!

                            Comment


                            • neatza lume..azi cafelutza de la mine..sa aveti o zi cat mai minunata.....
                              Attached Files
                              nimic nu e intamplator..totul se intampla cu un motiv

                              Comment


                              • buna dimineata panselute puturoase!!!
                                inca o zii in care soarele e scump la vedere..o ciocolata calda de dimineata poate ne mai insenineaza..hai spor la treburi si la bani..
                                pusii paa
                                sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google