Discutii generale, cafeaua diminetilor posomorate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bun bun...deci Duminica trebuie sa va vedem neaparat....cu catel..cu purcel ...cu pisoi ....etc....nu se accepta scuze
    Membrul familiei trebuie atent inspectat.
    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

    Comment


    • Asta seara la Opera Brasov.
      Attached Files
      sigpic
      Oglinzi MCV / Led Tuning / Activari functii LOGAN / HIDXenon / Leduri SMD / Accesorii Audio / ...

      Comment


      • paparazziiiiiiii
        buey nimic nu poti sa faci in orasu asta
        sigpic

        Comment


        • ..ce tare!!..un pic de cultura si relaxare nu strica nimanui..recomand tuturor ,niste prestatii extraordinare..frumos foarte frumos!!
          sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

          Comment


          • Astazi la 13 ne vedem in parcare la Universal
            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

            Comment


            • seara buna colegi,am si eu o intrebare mi-am achizitionat un set de genti se aliaj de pe prestige model 2006 prezoanele de tabla merg pe ele,propietaru mi-a spus ca el asa lea avut pe masina rog frumos un raspuns urgent va multumesc

              Comment


              • da poti sa le pui si cu prezoanele de tabla
                la jantele de aluminiu e conu putin mai mare
                sigpic

                Comment


                • ms Florinele

                  Comment


                  • >>>

                    Dupa cativa ani ... mai dau si eu o cafea la toata lumea.
                    Numa bine tuturor
                    Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                    Comment


                    • multam de cafe!!!....bine ai revenit..dorian..
                      Apreciez oameni care zic in fata ce au de zis si nu pe la spate.

                      Comment


                      • >>>

                        Multumesc dorian .... nu se poate spune ca am revenit in adevaratul sens al cuvantului "timpu nu imi permite sa fiu 'membru' cu drepturi depline" ... asa ca raman doar un simpatizant

                        Toate cele bune
                        Tata Nicos
                        Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                        Comment


                        • 1 martie..jos cu gumele de iarna..io am cam luat-o putin inainte..
                          aveti grija..perioada asta prezentele feminine din vietile noastre sunt in centrul atentiei..nu ca nu ar fii tot timpul anului..
                          un martior de la mine!!!
                          Attached Files
                          sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                          Comment


                          • >>>

                            Si eu am zis la fel Doriane (1 martie - jos caucioacele)... dar totusi dupa discutia de aseara avuta cu anumite persoane .... Legea 161/2011 cu privire la aprobarea OG nr 5/2011 si publicata in Monitorul Oficial nr 503-14/07/2011
                            Nu se stipuleaza nicaeri termenu de obligativitate a purtarii rotilor de iarna ... Legea zice ca sunt obligatorii doar daca circuli pe drumuri acoperite cu gheata sau polei si nici decum ca sunt obligatorii de la 1Nov - 1 Martie sau 31 Martie.

                            In cazul in care in decembrie sunt 2 grade afara si carosabilu uscat ... nimeni NU TE POATE AMENDA ca nu ai cauciucuri de iarna. Legea este semnata de Boc Boc Dobitoc.

                            Conform Fizicii - cauciucurile de vara isi schimba simtitor comportamentul la temperaturi sub -5 grade (moment in care se vor comporta ca un plastic pierzand aderenta) Deci Fiecare pe propria raspundere.

                            In cazul in care apare un accident rutier din cauza utilizarii cauciucurilor de vara pe timp de gheata si polei, Vinovatul va platii daunele provocate in urma accidentului.

                            In concluzie pe drumurile din brasov in momentul actual nu mai sunt obligatorii aceste roti ... dar totusi ... cei care le au montate pe masina e mai bine sa le mai tina o perioada.
                            Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                            Comment


                            • Multumesc dorian,hai neata la toata lumea si o zii superba!

                              Comment


                              • buna dimineata....iarrr zapadaa!!!!!!!!...nuuuuuu, o urasc!!!...un vichend fain va doresc....
                                haideti la ciocolata calda!!..
                                sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google