Discutii generale, cafeaua diminetilor posomorate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • DA TRAIASCA BANERUL am fost vazuti si apreciati de foarte multi ...inclusiv de pilotii de la cupa dacia cand am vorbit cu ei seara...a fost super si la premiere...am fost mentionati ca am fost alaturi de ei.
    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

    Comment


    • oaaaa....cata apreciere!!..iuuupii
      sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

      Comment


      • da da doriane ..nu mia venit sa cred ca acel baner minuscul a fost vazut de catre piloti si de cei din staful lor...si la premiere cand am fost,.. sa mentionat de noi si de prezenta noastra la aceasta etapa etc.. etc.. si foarte multi se uitau la mine...ca de eram imbracat cum eram ..si comentau ..aaa da da..am vazut si eu .si eu etc...erau cu un baner peste tot....ce mai a fost super....am fost felicitat ptr. prezenta si sustinere...sa tot fie asa ..si iata ca ne facem o super reclama ..si incepem sa ne facem si cateva legaturi si relatii...si in alt domeniu...
        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

        Comment


        • ce frumos din partea voastra,bravo! ce faceti copi? cum o mai duceti ?

          Comment


          • ee..da ce sa facem..iaca bine..pe langa stana..cu berbecii..cu mieii..cu magarii..
            Facem binee merci de intrebare!!..La Faga ce mai e ca nu am fost de o saptamana pe acolo!!
            Bafta
            sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

            Comment


            • sa nu zici doriane ca esti la tara...si chiulesti de la munca....
              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

              Comment


              • Neata gasca,la Faga sunt toate cum le stii dorian,s-au apucat sa planteze flori si braduti va fii frumos pe cand vii,ordine si disciplina si noi suntem ok!
                Dar Brasovu ce face???? Parerea mea este sa nu ne mai panicam ca totul cu CALM ( Sebi) se rezolva ,dar o sa-mi doresc sa am o discutie extrem de serioasa cu tine ( Sebi) !!
                Va doresc o zii cat mai buna si mult relax si voie buna,hai cu cafelutza de la mine pentru toti

                Comment


                • OAUUUUUUUU.....VINE PRIMAVARA..SAU ..Vara..???..sau cine stie ce...cine ...cand ..unde..?????...
                  Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                  Comment


                  • la tine la ghimbav poate

                    Comment


                    • buna dimi putorilor!!..trezirea!!un weekend deosebit si plin de toot ce vreti voi!!!
                      sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                      Comment


                      • neatza...hai trezirea cum zice dodo si ganditi-va un pic ce facem maine? mergem pe undeva sa facem un gratarel asa de inceput de sezon? doar avem cu ce. haidi pa

                        Comment


                        • gratarel maine, pe ninsoare?
                          sigpic

                          Comment


                          • Atentie !! Maine in functie de vreme mergem la un gratar....asa ca stati langa telefoane si maine in jurul orei 10:30 am sa va sun sa vedem ce si cum facem si cine doreste sa vina...asteptam sa vedem cu se desfasoara vremea maine dimineata pana pe la ora 12:00 si decidem daca e de iesit la un gratar sau nu...alex pregateste carnea...noi sa ne pregatim cu voie buna...
                            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                            Comment


                            • distractie placuta va zic de pe acum DD

                              la multi ani !!! Sebika
                              Last edited by florinc_99; 8 April 2012, 10:17. Reason: Automerged Doublepost
                              sigpic

                              Comment


                              • LA MULTI ANI !!!! dragii nostrii cavaleri Sebykbv..si..florinc_99

                                Va dorim sanatate,sa fiti voiosi ,sa fiti iubiti de cei dragi,sa aveti parte de tot ce va doriti.
                                Last edited by sebi8ta; 8 April 2012, 12:14.
                                Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google