Discutii generale, cafeaua diminetilor posomorate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • daca tot ai telefon smecher, pozeaza meniul si punele pe forum.
    sigpic

    Comment


    • telefonul lui este smecher cu J in fata

      Comment


      • E cu s in fata ca ...samsung...

        Mult'am pt. capucino sefu..o fost bun ..mai ales ca veni din partea ta...mul'tam fain..!!!
        Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

        Comment


        • nu ai pentru ce sebisor, dar nu uita ca trebuie sa prestezi niste servici.

          Comment


          • scarbosilor!!!!..ieeaaccc!!!
            sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

            Comment


            • lasa dodo.....una mica nu strica

              Comment


              • salutam baietii buni,de aici de la Craiova.
                sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                Comment


                • salutari leo , ce mai faci? pe la brasov cand mai veniti?

                  Şoc şi groază. Nici nu ştiţi ce-aţi pierdut: stenograma din 12.12.2012


                  Dis-de-dimineaţă a început sfârşitul lumii.

                  Gigi Becali devenise preşedintele PNL. (Cât l-a costat? Puţin, foarte puţin ). Călin Constantin Anton Popescu conducea deja PNL-AT (Aripa Tăriceanu).

                  La parlamentare câştigaseră toţi, aşa că România s-a împărţit în două: jumate senatori, jumate deputaţi.

                  Ieri, Traian Băsescu, cel mai treaz dintre cei treji, îşi începuse ziua consultând, ca de obicei, calendarul maiaş, aşa că n-a mai desemnat nici un prim ministru.

                  La Joseni s-au înregistrat minus 20 de grade pe scara Mercalli.

                  Femeie: Cabinet Preşedintele României, bună ziua!
                  Dan Diaconescu: Sărumâna. Cu Traian, vă rog.
                  Femeie: Este, dar lipseşte.
                  Dan Diaconescu: Minţiţi în formă continuată. Sun de azi-dimineaţă!
                  Femeie: Probabil că, ocupat cu Oltchim, Tarom, Nuclearelectrica, Avicola, CFR Blatişti, n-aţi băgat de seamă. E sfârşitul lumii.
                  Dan Diaconescu: Vreţi să spuneţi că am rămas pe Pământ doar eu cu dumneavoastră?
                  Femeie: Cam aşa ceva.
                  Dan Diaconescu: O clipă, să titrez SENZAŢIONAL. Apocalipsa în România. Nu e bine. Românolipsa de pe urmă... Dar de ce noi doi? De ce nu Marioara Zăvoranu şi Vadim Tudor?
                  Femeie: Vă agitaţi degeaba.
                  Dan Diaconescu: Tot e bine că n-a rămas şi Remus Oprescu. Privatiza Apocalipsa, fără strigare. Măcar de nu mi-ar închide OTV.
                  Femeie: Cine s-o închidă? CNA nu mai există.
                  Dan Diaconescu: Vestea bună e că nu mai am concurenţă. Toată publicitatea e la mine!... Spuneţi-mi – cred că am un lapsus: cum s-au terminat parlamentarele? Cine a câştigat?
                  Femeie: Ce vă mai pasă?
                  Dan Diaconescu: Aşa e… Dumneavoastră ce aveţi de gând? Rămâneţi la Cotroceni?
                  Femeie: Normal. Nu are cine să mă schimbe.
                  Dan Diaconescu: Aveţi televizor?
                  Femeie: Am.
                  Dan Diaconescu: Mutaţi pe OTV, sunteţi în direct! Tocmai am pus un sondaj – “Când se termină sfârşitul lumii?”. Răspundeţi simplu, cu da sau nu.
                  Femeie: Să răspund eu?
                  Dan Diaconescu : Păi, cine? E ieftin – doar 0,99 de cenţi un sms!
                  Femeie: Nu pot, sunt în timpul serviciului.
                  Dan Diaconescu: Mda… Nu cred că mai are rost să vă deranjez. Vorbim degeaba. N-o să mai aibă cine citi stenograma asta.
                  Last edited by alex125; 17 November 2012, 01:44. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • Originally posted by alex125 View Post
                    nu ai pentru ce sebisor, dar nu uita ca trebuie sa prestezi niste servici.

                    Prestam binenteles...stai capara si se rezolva...oricum nu ar fi prima data ...te-am probat la regionala.."marie"...deci o fost fain mai vrei...
                    Last edited by sebi8ta; 17 November 2012, 21:20. Reason: Automerged Doublepost
                    Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                    Comment


                    • mersi pt invitatie,dar momentan nu se poate.Logan Club Banie trebuie revigorat.
                      sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                      Comment


                      • Nici macar nu ai gasit gaura atat de praf esti, ca sa nu zic cat de mica o ai. O singura data ai avut si tu sansa si atunci nu ai fost in stare , te-ai facut de cacao
                        Last edited by alex125; 19 November 2012, 19:29.

                        Comment


                        • Frati loganisti, posesori de facebook. Ajutati-ma si pe mine cu un like la un concurs va rog!


                          Multumesc Anticipat!
                          sigpicNatus ibi ubi ferrum nascitur!

                          Comment


                          • Dupa atatea numere ce vrei...si repede si si bine...nu-i bai ca ai bagat-o tu cu manuta ta ..si ti-o placut tare..stiu ca esti nesatula..dar daca tot iti doresti asa mult mai facem o regionala ..si mai punem un paravan...,dar esti cam uzata deja...
                            Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                            Comment


                            • Dar mai baieti mai usor cu postarile ca nu pot tine ritmul cu voi.Si pana la urma cine mai vine la Revelion se mai tine sau nu. Haideti sa ne mobilizam putin.
                              Apreciez oameni care zic in fata ce au de zis si nu pe la spate.

                              Comment


                              • ce faceti dragilor, ce mai ziceti? nu mai scrie nimeni nimic? o zi buna sa aveti

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google