Am Intalnit Si Soferi Trasniti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am Intalnit Si Soferi Trasniti

    Acest Thread este dedicat pozelor si comentariilor, funny si mai putin funny, dspre cei care "nu au toti biscuitzi in pachet", dar care totusi fac parte din breasla soferilor.
    Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

  • #2
    >>>

    Sparg eu gheata cu prima imagine:
    Attached Files
    Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

    Comment


    • #3
      Da da bun acest thread ,dar sa nu-i amestecam pe toti,trebuiesc denumiti conducatori auto,soferi e prea mult spus totusi.Si sa le surprindem inclusiv numarul de inmatriculare ca sa se vada de unde sunt ..biscutii..stolurile de pasarici...etc..
      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

      Comment


      • #4
        pai cred ca passatu ala era de Iasi
        sigpic

        Comment


        • #5
          ce aveti mai cu omul daca el e mandru ca e ardelean? foarte bine sa lipeasca si pe parbriz sa se vada mai bine

          Comment


          • #6
            >>>

            Fara numere de matriculare va rugam ... masina e de BV si a fost azi pe aleea de sub Tampa ) deci e autohton de-al nostru
            Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

            Comment


            • #7
              Nicos si alex crezi ca putem sa punem si noi o poza cu o masina rosie din Brasov ..una..foarte cheala ca dotari ..cea mai cheala ...dar mandru nevoie mare conducatorul auto...?
              Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

              Comment


              • #8
                bine fara numere de "matriculare" cum zici tu, pozam inculpatul si numerele de inmatriculare

                nu nu sebi nu este nevoie de asa ceva...aia este editie limitata
                Last edited by alex125; 15 August 2011, 23:40.

                Comment


                • #9
                  >>>>

                  no ma axy mah ciocoflendere ... am gresit si eu si in semn de recunostinta nu o sa modific ... sa ma fac de rusine ca eu nu stie romaneste.

                  @Sebi8ta ... nu cred ca am pozat-o pe aia dar iti dau alta ... la fel de rosie si la fel de tacanita
                  Attached Files
                  Last edited by Nicosianu; 15 August 2011, 23:49.
                  Traim in romania si asta ne ocupa tot timpul.

                  Comment


                  • #10
                    pai ma nicos despre asta e vorba ma...golfuletul din real

                    Comment


                    • #11
                      Nu nu alex ..nu e golfuletul..asta are fluturiin in/la cap cred..
                      aia rosie si foarte """editie limitata""".....e alta una super cunoscuta in oras .dar nah...e cahhhhh...brrr...zrrrr..e cea mai ce ..jur ..e nemaipomenita ....cand imi merge prost intr-o zi ma gandesc la ea ..si ..sti tu ...ce fac....ca doar ai si auzit ce fac...
                      Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                      Comment


                      • #12
                        bah!! ce natie de CARCOTASI..de ce nu ziceti bah!!...o sa trec azi sa-i fac poza
                        sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                        Comment


                        • #13
                          oricum speram sa o prindem odata e ...cea mai ce ....merita garantat...pusa aici...de azi am aparatul la mine...
                          Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                          Comment


                          • #14
                            Originally posted by florinc_99 View Post
                            pai cred ca passatu ala era de Iasi
                            cum ti-ai dat tu seama? eu vad numar de bv
                            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                            Comment


                            • #15
                              nu stiu cum sa zic sa nu se supere careva..dar ieri..in doua sensuri giratorii diferite din brasov...s-a intamplat acelasi lucru..masina de Bacau..a intrat in sensul giratoriu pe contrasens???!!!!!!!!!!!!!..acuma din cate stiu eu nu prea sunt sensuri giratorii in Bacau..dar totusi..frate!!!..nici chiar asa..a pus viata in pericol a foarte multe persoane..iar soferul parea cat se poate de normal la cap..s-a intamplat in sensul de pe Lunga in Bartolomeu..si in cel de la Hornbach..
                              mai nou arta soferiei este de a te ferii de ceilalti..propun reinceperea campaniei BIZONI IN TRAGIC...
                              o zii faina..
                              sigpiccu cat cunosc mai multi oameni... cu atat iubesc mai mult cainii

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google