Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bosketel te lasa-m pe tine sa ajungi primul la Sibiu, daca asa vrei tu.
    sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

    Comment


    • Eu am mai fost in Sibiu :P Am trecut si pe podul mincinosilor ) .Parca in sibiu e podul mincinosilor daca nu ma insel nu??

      Comment


      • Da , in Sibiu este Podul Mincinosilor , o sa aveti ocazia toti sa treceti pe acolo duminica, daca mergem spre centru in piata mica unde este si podul este parcare cu plata (1 leu jumate de ora) , deci se poate ajunge chiar si cu masina , facem si noi niste poze cu masinile in Piata Mica cu Podul Mincinosilor, Turnul Sfatului etc. Programul pe durata vizitei ar fi intalnire in parcare, vizita in centrul istoric, si dupaia am dori sa inchiriem intr-un locam unim mai multe mese si stam la un suc si ceva de papa , dar ramane sa mai discutam noi saptamana asta exact .
        Va asteptam !
        sigpic

        Comment


        • Nu este problema cu parcarea important este sa ne gasim noi repede sa nu ne cautam mult prin oras

          Comment


          • O sa fie interesant baieti...Abia astept sa vad Sibiul!!!
            sigpic

            Comment


            • Pai o sa stabilim un loc de intalnire undeva la intrare in Sibiu (de exemplu parcarea magazinului Penny Market) asta este vizavi de Real si Carrefour la intrare in Sibiu, acolo o sa va asteptam noi si impreuna in coloana va ducem sper locul nostru de intalnire (cabana Vale Aurie) acolo dupa ce ajung toti ne regrupam si continuam traseu
              sigpic

              Comment


              • Suna bine,chiar mult entuziasm in jurul intalnirii de la Sibiu....O sa iasa ceva frumos!!!
                sigpic

                Comment


                • Ia , ia , ia sa mergem noi acolo sai speriem oleak si paia k de astia din mioveni mi sa luat rau. Mai schimbam si noi oleak aeru

                  Scrie romaneste ca esti pe forum public nu messenger sau mIrc!!!!!...fara "k" "tz" etc
                  Last edited by crististreulea; 17 November 2008, 22:53.

                  Comment


                  • @fane_yxa zi-mi si mie din ce oras esti

                    Comment


                    • Vin si eu la sibiu unde sunt fete frumoase vorba lui aby;)


                      Nu mai folosi inflorituri gen mirc ,sh,tz,k ...etc
                      Last edited by Cristi_Xp; 17 November 2008, 21:31.

                      Comment


                      • No,haideti dragilor sa facem sa iasa ceva fain ,sa avem ce povesti nepotilor nostrii,sper sa ajungeti cu binein numar cat mai mare...........
                        http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

                        Comment


                        • Chemam si televiziunea? Am ceva pile la o televiziune locala... Sa intreb?
                          Ţăranul de la oraş e cel mai prost animal.

                          Comment


                          • Fane.. E baiatu ala de a venit cu solentza duminica la intalnire

                            Comment


                            • Ar fi misto sa vina si televiziunea sa vada toata tara adevaratii loganisti

                              Comment


                              • O sa fie ceva special...Daca ajungem cu totii la Sibiu, deci Duta sa fii cuminte

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google