Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dragii mei, pana la urma ma ajuta cineva cu farul angel pe dreapta?Sau ma las pagubas?
    Ms mult!
    aham......Restul e LOGAN


    http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

    Comment


    • sibianul zilele astea nu cred ca mai e deschis nici un magazin de piese auto, daca e dupa anul nou, eu in orice caz ma interesez......
      sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

      Comment


      • Salut stimati colegi...........cine ma poate ajuta si pe mine cu o prelungire de bara fata cum are Felix si al lui BFF???? Imi trebuie 2 bucati!
        MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

        Comment


        • Da ma ktl cine se tinea de glume dastea si eu eram convins ca Dutza a fost 100%

          Comment


          • Noul an se asterne inaintea noastra ca un volum nescris cu 365 de pagini goale.Grupul LoganClub Pitesti va ureaza sa le scrieti numai cu lucruri bune, impliniri si fericire pentru ca la sfirsitul volumului sa-l cititi cu bucurie.
            La Multi Ani!

            Comment


            • Fie ca Noul An, ce bate la usi deja, sa va aduca multa sanatate, bucurii si impliniri. Sa va bucurati de ale voastre Loganuri, asa cum meritati. La multi ani.

              Comment


              • Anul Nou sa va daruiasca sanatate, pace in suflet si prosperitate pentru voi si familie.
                "La Multi Ani!"

                Comment


                • http://www.trilulilu.ro/Rricko21/024d5ac8e79b9f KTL si AIC...
                  LA MULTI ANI!!!
                  sigpic

                  Comment


                  • Tare frumos Ionutz AIC
                    89.MIR si eu caut asa ceva daca faca rost iti iau si tie.....
                    Last edited by KaTaLyn; 30 December 2008, 13:50.
                    sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                    Comment


                    • Originally posted by Bosketel View Post
                      Da ma ktl cine se tinea de glume dastea si eu eram convins ca Dutza a fost 100%
                      Nu spun cine a fost, zic doar ca are un logan rosu
                      zoom-zoom

                      Comment


                      • Si fara numar cumva

                        Dragi mei ultimele zile ale anului sunt gata sa treaca prin clepsidra timpului! 2009 este aproape sa-si deschida primele file albe, necunoscute. Eu va ureaza multa sanatate, fericire si sa aveti parte de bucurii si impliniri pe anul care vine!
                        Last edited by KaTaLyn; 30 December 2008, 16:32. Reason: Automerged Doublepost
                        sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                        Comment


                        • La Multi Ani 2009 !!!!!

                          Comment


                          • @KaTaLyn mersi mult de ajutor si astept un semn de la tine!
                            Reversul de la mine este "una bucata sticla cu ceva tare in ea"
                            Si era sa uit!!!!!!!!!
                            LA MULTI ANI domnilor!!!!!!!
                            aham......Restul e LOGAN


                            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                            Comment


                            • Ba dar nu mai este nici un pic de activitate pe forumul asta

                              Comment


                              • Plictiseala mare, de mai Bosketel baieti sunt cu pregatirile de anul nou
                                sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google