Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • hmmmm cine a facut asta?

    Comment


    • frumoasa intalnire...bafta

      Comment


      • o sa vin si eu dar sa-mi spuneti cand mai e.

        Comment


        • @boboc intalnitile sunt in fiecare duminica la ora 15:00 ;)

          P.S nu prea av aut tinp sa stau pe forum ..... peste 2 duminici cred ca o sa vin ;) .....

          @Ionutz AIC felicitari pentru cel de-al 100-lea comentariu ;) )

          Comment


          • da foarte frumos multe masinii frumoase ;)

            Comment


            • A fost super.Salut baietii cu aceasta ocazie.
              Un Logan----YNG-----
              Numai bine.

              Comment


              • Originally posted by Ionica Bogdan View Post
                hmmmm cine a facut asta?
                Ce anume Bogdane?
                sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                Comment


                • Mda chiar frumoasa intalnire si a tinut si vremea cu noi

                  Comment


                  • una din cele mai frumoase intalniri.o sa incerc sa mai aduc si alti baieti noi.cred ca tre sa marim baru in primavara
                    [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                    Comment


                    • De acord cu BIK!!!Daca o tinem asa curand o sa trebuiasca marit barul de la bemo!!! Nici o problema,cat mai multi in club!!!
                      sigpic

                      Comment


                      • am vb cu baietii mai noi si s-au simtit excelent.ma asteptam pt ca au fost primiti frumos.
                        gABY a fost cam tacut.coace ceva.fane si-a revenit mai greu.ygy vad ca nu suporta in dreapta:-).a plecat repede
                        [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                        Comment


                        • Eram preocupat de desene, dar mi-a schimbat barmanita programul . Data viitoare imi iau telecomanda. Daca nu i-l stresez pe DVL-ul

                          Comment


                          • ma bag si eu ... mai ziceti o data ora data si locul unde ne vdm.

                            Comment


                            • super v-a iesit intalnirea, poate la urmatoarea ajung pe 18, ca sunt sch 3...bafta baietii si tot asa
                              AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google