Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hmm...ce sa mai fac eu ? ceva rele ? prin oras !!

    Comment


    • Stai calm ABY...
      sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

      Comment


      • Eu zic ca ar cam trebui sa te potolesti ca deja au inceput comunitarii sa te potoleasca....... Si eu stau cu morcovu :|

        Comment


        • Poi sa nu ma ma mai plictisesc

          Originally posted by Bosketel View Post
          Eu zic ca ar cam trebui sa te potolesti ca deja au inceput comunitarii sa te potoleasca....... Si eu stau cu morcovu :|
          Asta e si ideea ...sa rastorn orasul iara ... X(
          Last edited by ABY; 14 January 2009, 01:17. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • Bv tie ma aby dar cand ai mai rasturant u orasu???

            Comment


            • NOrmal ...duminica 100 metrii garduri (DVL vs BIK)

              Comment


              • Deci merita vazut...evenimentul...care era miza ca am uitat,s-a mai marit?

                Comment


                • Miza e doua beri si opusu
                  [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                  Comment


                  • @bogdan 17ee ...... BIK e in dezavantaj la 100 metrii garduri ca are bariile ;) ......... ) si de unde atatea garduri la Bemo ? )

                    Comment


                    • sar putea sa fie o problema cu gardurile,,,,,,,,,,,,,,,,,,,nu cred ca o sa reusiti decat unu sa doua garduri atat
                      cel mai simplu

                      Comment


                      • Si acum sa inceapa pariurile .............. Eu sunt organizatorul

                        Comment


                        • bogdane ,baietii n au inteles pariu.100 metri garduri cu masina in carca.:-)
                          [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                          Comment


                          • Poi da ma bik si noi pariem pe voi

                            Comment


                            • macar sa fie gardurile alea mari de la terenul de fotbal...

                              Comment


                              • Bai baieti lasati gardurile vreau sa va intreb si eu cum merge treaba in perioada asta? ... cu criza bla bla, pe cine a afectat pe cine nu, credeti ca vom gasi o solutie pt a fi mai bine si in special sper sa nu afecteze in nici un fel Logan Club!!(scuzati Off-Topic, mi-am dat seama pre tarziu)
                                Last edited by Bamse; 15 January 2009, 01:49.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google