Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ce de lume frate....bafta!
    AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

    Comment


    • Pfff ce de lume!Frumos....ce rau imi pare ca nu am venit si eu.Acu' am ajuns.
      P.S...cu marti la cat a ramas?

      Comment


      • Ce frumoasa a fost intalnirea de astazi

        Comment


        • Viorel....pentru ziua de marti nu se mai aude nimic....nu stiu cum a ramas...

          Comment


          • Super intalnire baieti chiar a fost frumos si placut .....ce mai eu unul nu prea imi mai gasesc cuvinte si poze nu mai pun ca a pus TWeetY si pe acesta cale ii multumesc frumos si mai multumesc baietilor in Pitesti care ne-a onorat cu prezenta, ca de obicei
            sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

            Comment


            • Super.Baieti azi am plecat mai devreme,trebuia sa ajung pina la tara.(davidesti).Va salut si pe aceasta cale.
              Super inalnirea.
              Un Logan----YNG-----
              Numai bine.

              Comment


              • super tare intalnirea...

                Comment


                • scuze ca am plecat mai devreme.multam ca ati avut grija de geaca mea
                  multumesc pt ajutor aby.sper sa rezolv problema.sunteti super de treaba toti si voi venii la mioveni mereu cu cea mai mare placere.imi e frica sa ma gandesc ce va iesi la brasov
                  [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                  Comment


                  • misto intalnirea ;) ...... paote data vitoare o sa apar si eu ;)

                    Comment


                    • ahh..ba baieti...mai am si eu un pic si o sa iau si eu permisu....abia astept o sa fiu si eu membru loganclub....
                      AG 64 P U F

                      Comment


                      • scuze ca am fost pe lista si nu am putut sa ajung...sper sa va cunosc pe toti din LC Mioveni....frumoasa rau intalnirea voastra..bafta la toti..poate ne vedem marti...
                        TRAIM IN ROMANIA SI ASTA NE OCUPA TOT TIMPUL!!

                        Comment


                        • Nu ai venit la finante bika...

                          Comment


                          • marti ceva? poate dau o fuga daca pot...
                            AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

                            Comment


                            • mai bine ca n-am venit.am ramas dator cu o cafea la tine dvl-ule
                              [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                              Comment


                              • dutza cand te mai duci la finante da si tu un bip ceva...ca eu stau la 2 pasi
                                low....&.....slow

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google