Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ce duminica palpitanta am avut ... de neuitat !!

    Comment


    • De ce ai avut mai aby o duminica palpitanta ca u nici nu te-ai clintit sa pleci ne-ai lasat pe noi sa ne rupem picioarele

      Comment


      • uaiiiiii..ce de multi este si voiiii bravo..poate repetam actiunea de anul trecut (Bucuresti - Pitesti- Mioveni)
        sigpic

        Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

        Comment


        • bosketzel parca aveai pedigry.ne-a facut-o aby.am ajuns cu dutza pa la fefeleaga pe acasa.si pe ce drum....aby sigur a avut boala pe noi.
          [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

          Comment


          • da ma...am fugit ca prostii pe drumu ala rupt ...am daramat masina ,nu putea sa dea si el un telefon sa zica ca nu le-a facut nimik...

            Comment


            • Neserios ma ce sa ii cerem lui aby....Noi il sunam si el ne respingea apelu

              Comment


              • Originally posted by Thejock3r View Post
                uaiiiiii..ce de multi este si voiiii bravo..poate repetam actiunea de anul trecut (Bucuresti - Pitesti- Mioveni)
                Am fost multi Thejock3r, iar in ceea ce priveste o intalnire la Bucuresti chiar am discutat putin la intalnirea de ieri...daca organizatorii (KaTaLyn si Crisneg) se vor pune de acord, o facem din nou

                Comment


                • Thejock3r de ce nu ....chiar mi-ar face placere sa ne revedem si o sa repetam cat de curand.....
                  sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                  Comment


                  • ar fi super tare sa repetam intalnirea cu LoganClub Bucuresti....

                    Comment


                    • Ar fii o idee buna sa mergem la bucuresti

                      Comment


                      • nu e rea ideea

                        Comment


                        • poate facem inainte de brasov...
                          low....&.....slow

                          Comment


                          • Poate...ar fi misto...nu e rea ideaa...etc...etc
                            Haideti ma sa facem ceva concret.
                            Fixati data si dati drumu' la o lista...ori ei aici, ori noi la ei.

                            Comment


                            • Pai de ce nu incercati sa ne vedem cu totii la Brasov?
                              Cred ca ar iesi misto de tot!
                              Ei?Ce ziceti?
                              aham......Restul e LOGAN


                              http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                              Comment


                              • Uite cam cum sta treaba...de obicei s-a procedat astfel: am fost intr-un loc (Bucuresti, Brasov etc) iar cei de acolo ne-au intors vizita...deci cel mai indicat era ca voi sa veniti in Mioveni...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google