Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • As veni si eu insa e ziua nepotelului meu, implineste azi 2 anisori, si trebuie sa il vizitez.

    Comment


    • pana la urma facem gratarul ala sau nu?

      Comment


      • Pai bineinteles...ce astepti vreo confirmare?Eu zic ca e destul de clar

        Comment


        • Salut. acum m-am trezit si eu(am fost sch.3)Ieri nu am dormit decat 2 ore(va dati seama).La intalnire nu am putut veni.
          Asa ca*mi cer scuze fata de baieti(stiu ca a scazut prezenta la L.C. Mioveni).Dar am fost cu ,casa in renovare si stiti cum e cind faci de unul singur.

          BITA:-ceva cu treaba aia?Astept sa-l montez cit mai repede.
          Da-mi un raspuns favorabil.Te rog.
          Un Logan----YNG-----
          Numai bine.

          Comment


          • Salutare baieti poze de astazi de la gratar le-am pus aici:

            ...si din cauza ca la voi sunt cam putini vizitatori pe forum...ati lasat-o cam moale cu clubul.Multumim de ospitalitate...a fost frumos
            L.E....neaparat unul din voi trebuie sa ia initiativa ca este pacat...si membrii loganclub,stiu eu ca sunt destul de multi in Mioveni...numai ca cineva trebuie sa ii adune
            Last edited by viorelu; 12 April 2009, 17:43.

            Comment


            • Trebuie sa pun picioru in prag k nu se mai poate..... Ktl tre sa vb neaparat sa facem o inalnire fulger sa ne spui si noua ce se intampla cu LcM....daca te mai ocupi de club
              Last edited by Bosketel; 12 April 2009, 22:23.

              Comment


              • asa boske fii ferm
                low....&.....slow

                Comment


                • Poi vad ca nimeni nu mai zice nimic.....doar eu vb pe forum

                  Comment


                  • ) pai eu la fulger nu o sa vin ... ;)) bolidu e cam greu de controlat seara ...

                    Comment


                    • Cateva poze si de la mine...Cat despre LoganClub Mioveni,nu numai KTL lipseste ci si multi dintre obisnuitii intalnirilor!!!Voi stiti ca noi am facut intalnire cu 3 masini??Asta e,nimeni nu e obligat sa vina la Club!!!
                      sigpic

                      Comment


                      • poate uni sa-au saturat de t...e din clubul asta....! nu iti pui intrebarea asta AIC
                        cel mai simplu

                        Comment


                        • Ce ati patit fratilor?
                          YGI tu ce ai vrut sa spui si nu ti-a iesit?

                          Comment


                          • pacat ca eram ceva intr-un timp la club.Iarna stiti cand nu mai aveam loc in bar.acu ca e cald si frumos nu mai vine nimeni.
                            Last edited by al!n; 13 April 2009, 19:29.
                            AG 16 Y M A

                            Comment


                            • de acum incolo o sa incerc si eu sa vin ... pana acu ori am fost plecat , ori am fot prin orash cu bicicleta si am uitat ora ) duminica trecuta am venit la 12 la bemo ) si apoi m`am intors ... cand ziceam ca ma mai duc odata a trebuit sa intru in casa ... sper sa pot ajunge data vitoare ;) la gratar nu o sa pot veni ca pana merg eu cu bicicleta voi o sa si mancati ...

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google