Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cum ma nu are nimic daca vin doar 3-4 din mioveni...u nu te mai ocupui de forumu asta deloc.U ar trebui sa ii strangi pe toti la intalniri.De doua luni nu ai intrat pe forum deloc ....de intalniri nu mai zic ca nu ai mai venit mereu a intervenit cate ceva....in fine ar trebuie sa facem ceva sa fie ca inainte de e asta iarna cand eram aproape 20 de masini

    Comment


    • Duminica 26 aprilie Intalnire Logan Club Mioveni ora 16, Bemo....
      1.KaTaLyn
      2.Alexutzu1
      3.Ionutz AIC
      4............
      5............

      Are si KTL dreptate mah...Nu e el responsabil ca nu mai vine lumea la intalniri!A avut niste probleme,toti avem,asta e!Stiti ora si locul,nu poate el sa vina la fiecare si sa va traga de mana sa mergeti la Bemo...Duminica sper sa veniti in numar cat mai mare!!!
      Last edited by Rricko21; 24 April 2009, 12:50. Reason: Automerged Doublepost
      sigpic

      Comment


      • Cum ma sa nu fie el responsabil de intalniri poi daca lumea intra pe forum si nu vede nimic postat de o luna automat nu vine ... Ai vazut la colegii nostri de la LcP cat se scrie pe forum?? nici ei nu mai intra la noi ca nu are cu cine sa vorbeasca...Inainte toti baietii din pitesti erau la noi pe forum dar acum ia vezi si u de cand nu au mai intrat la noi sa mai dea si ei cate un post ca nu are cu cine conversa

        Comment


        • boske nu tre neaparat organizatoru sa posteze lista pe intalniri...orice membru poate sa faca asta..luati exemplu de la fane ca el e prezent mereu
          Last edited by alexutzu; 24 April 2009, 14:46.
          low....&.....slow

          Comment


          • Duminica 26 aprilie Intalnire Logan Club Mioveni ora 16, Parcarea de la Bemo:

            1. KaTaLyn
            2. Alexutzu1
            3. Ionutz AIC
            4. TWeetY
            5. .............
            6. .............
            7. ..............
            8. ...............
            9. ...............
            ...................

            P.S. Un motiv pentru absenta de pe forum poate fi si faptul ca merge ca curu' (sa nu fie cu suparare, insa de fiecare data cand am semnalat asta cei responsasibili s-au facut ca ploua).
            Last edited by Ionut; 24 April 2009, 16:11.

            Comment


            • ohoo vine tuiti
              low....&.....slow

              Comment


              • care tweety ma? Baiatu ala din moveni care daca scoate masina pe liber ajunge la bemo? Nu cred ca e cine stiu eu, cu siguranta

                Comment


                • ma fane nu stiu ca nu l-am mai vazut demult la fata
                  low....&.....slow

                  Comment


                  • Bai fratilor,tine de fiecare dintre noi,daca venim la intalniri sau nu...Parerea mea personala si nu trebuie sa tineti cont de ea este ca aceeasi era situatia si daca KTL era pe forum...Parerea mea inka o data!!!Numai de noi depinde daca suntem capabili sa ne rapim din timpul nostru pretios sa ajungem intr-o duminica la oara 16 la bemo la LoganClub Mioveni!!!Asa ca lasati si voi comentariile astea de-o parte,nu mai incercati sa gasiti vinovati si haideti sa reunim clubul asta!!!Duminica ar fii prima ocazie in care putem face asta!!!

                    P.S Mai populati si voi lista aia...Cat mai multi,se poate?
                    Last edited by Rricko21; 25 April 2009, 00:32. Reason: Automerged Doublepost
                    sigpic

                    Comment


                    • Hai ca incepe lumea sa isi mai aduca aminte de club...poate mai veniti si voi cu ceva idei noi,sa constientizati loganisti(membrii sau nu) de prin zona de existenta clubului....
                      P.S....mie dor de o cearta cu TWeetY...bine ca mai sta pe mess

                      Comment


                      • Hai mai Viorele ca nu o sa stea nimeni de cearta...
                        Veniti in numar cat mai mare ca trebuie sa testez noul aparat foto

                        Daca tot sunt probleme hai sa schimbam si noi ceva sa facem sa mearga...nu e prima data cand membrii ii sar in cap lui KTL.
                        La Bucuresti crisneg demisioneaza din functie pentru ca nu mai are timp si sprijin...
                        Daca s-ar intampla si la noi as propune ca Ionut AIC sa devina organizator.
                        A avut o prezenta buna la intalniri si o activitate buna si pe forum.
                        Nimeni nu trebuie sa tina cu dintii de o functie de care nu se mai poate ocupa..
                        Haide sa discutam deschis maine despre asta si sa gasim un organizator cu mai putine probleme.
                        Last edited by Ionut; 25 April 2009, 18:11. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • eu zic ca nu tine neaparat doar de organizator, daca fiecare dintre voi ar veni la intalnire si ar avea ceva activitate nu cred ca ar mai fi vreo problema... si s-ar echilibra lucrurile...
                          Nimic in viata nu e intamplator... ''

                          Comment


                          • ma tuiti organizatoru n-are nici vina ca nu vine lumea la intalniri...da oricum trebuie discutata treaba ca nu e deloc bine...la noi pt fulger anuntat cu 45 de min inainte au venit 7 masini...deci la voi trebuie mai multa mobilizare...lc pitesti...va sprijina
                            low....&.....slow

                            Comment


                            • nu are nicio treaba organizatorul cu asta...pur si simplu lumea a inceput sa uite de LCM...eu personal am intrebat unele persoane cand m-am intalnit cu ele....."CE FACI MA,VII DUMINICA?"....la care mi-a raspuns..."AAAA,UNDE???"...deci...deja pentru unii dintre noi...LCM e de domeniul trecutului...
                              Last edited by Ionut; 29 April 2009, 19:13.

                              Comment


                              • De organizator nu tine, de membrii nu tine...se poate disculpa toata lumea.
                                Am zis sa ne intalnim si sa vedem ce putem face, oricum ceva trebuie facut.
                                Dupa cum s-a vazut nici eu nu am mai venit ca inainte si asta nu pentru ca nu mi-ar fi facut placere ci pur si simplu Duminicile mele au fost ocupate...
                                Trebuie sa luam in calcul mai multe: ora, zi, locatie etc.
                                O schimbare trebuie facuta si cum am zis si mai sus cred ca Ionut AIC merita sa se ocupe serios de LCM

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google