Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bravo baieti. a fost super azi.bucurestiu' ..nota 10. mioveniu la fel. pentru pitesti 9 ca au fost cam putini.
    tot respectu' pentru fane.azi m-a uimit cel mai mult de cand il cunosc. stiam de ce il propun co-organizator. are votu' meu ,a lu' alex si a lu' mau.
    daca ar fi toate intalnirile asa..
    Last edited by Ionut; 18 May 2009, 16:12.
    [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

    Comment


    • deci din ce vad eu cam toata lumea a votat ..fane sa fie co-organizator da?ca sa dam vestea la mai marii forumului sa-si poata omu' intra in drepturi...bine asta daca el vrea sa fie co-organizator
      Last edited by Ionut; 18 May 2009, 16:12.
      low....&.....slow

      Comment


      • care m-a filmat azi la bemo cand ma dadeam cu frana de mana sa imi trimita si mie filmarea va rog.....multam fain cozman1234 e id de mess

        bai golanilor niste stickere cu logan club de unde imi iau?astept raspuns multam
        Last edited by Ionut; 18 May 2009, 16:14. Reason: Automerged Doublepost
        I'm not an artist, i'm a fucking work of art ...

        Comment




        • o parte din pozele de la noi. Daca le doreste cineva separat, va rog sa i le cereti lui Bitza si le luati de la el .

          Multumim ptr tot ! Numai bine,
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • jokere si noi va multumim ca ati bagat oleaca mana in buzunar pentru cateva ore de destindere.va mai asteptam si..asteptati-ne ca venim peste voi
            Last edited by Ionut; 18 May 2009, 16:14.
            [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

            Comment


            • ma baieti nu pot pune pozele,nu mi le incarca...nu stiu de ce,o sa mai incerc
              imi pare rau

              Comment


              • doamne daca era zambila acolo.....offff...

                Comment


                • Originally posted by alexutzu1 View Post
                  ma baieti nu pot pune pozele,nu mi le incarca...nu stiu de ce,o sa mai incerc
                  imi pare rau
                  Salut Da-i un "resize".
                  Un Logan----YNG-----
                  Numai bine.

                  Comment


                  • Salut baieti!!!Am intrat pe Nationale,am postat niste poze acolo cu restaurantul de la Bemo!!!Am vazut ca pe liste nu sunt toti trecuti,vorbesc de Mioveni...Sa va inscrieti si voi pentru ca or sa mearga sa vorbeasca la restaurant si trebuie sa stim in mare cate persoane am fi!!!Asta nu urgent,dar va mai treceti si voi pe liste!!!Multumesc anticipat!!!
                    Last edited by Ionut; 18 May 2009, 16:15.
                    sigpic

                    Comment


                    • Super intalnire baieti si ff frumos, imi pare rau ca nu am putut sta pentru ca intervenise ceva urgent si imi cer mii de scuze in primul rand membrilor LC Bucuresti si tuturor celor care au fost prezenti la intalnirea de ieri si sper ca la regionala sa ne strangem foarte foarte multi....respectele mele tuturor
                      Last edited by Ionut; 18 May 2009, 16:16.
                      sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                      Comment


                      • Scuze baieti ca nu am putut ajunge, dar daca spuneti ca e in fiecare duminica la Bemo trebuie sa-mi fac timp sa vin si eu.

                        Comment


                        • Salut.Ieri era vorba ca se stabileste o alta ora,sa discutat pe aceasta tema?A-ti stabilit ceva?
                          Numai bine.
                          Un Logan----YNG-----
                          Numai bine.

                          Comment


                          • Te asteptam oricand domnule...

                            Comment


                            • As dori sa dezbatem saptamana asta, daca se poate, ca ieri nu am avut ocazie sa vorbim intre noi, si ce anume:

                              1.Schimbarea orei de intalnire si va rog sa propuneti o anumita ora....adica votati o ora la care a-ti dori sa ne intalnim.....

                              2.Astept propuneri din partea voastra pentru a decide sau a alege un co-organizator pentru LC Mioveni, daca este nevoie o sa propunem si prin vot....

                              3.A mai ramas din pacate sa mai decidem si sa alegem, cine sa fie fotograful oficial LC Mioveni si aici daca este nevoie propunem prin vot.....
                              sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                              Comment


                              • Pai bine ar fi sa faci cate un topic cu vot pentru fiecare din problemele astea, valabil o saptamana si drept de vot numai celor din Mioveni eventual Pitesti.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google