Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • baieti eu nu cred ca ajung.poate diseara .
    [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

    Comment


    • Salut.Eu acum am ajuns acasa.Cine a fost la intalnire sa ne spuna si noua sa schimbat cumva ora pt.duminica viitoare?
      Scuze ca nu am putut ajunge.
      Numai bine.
      Un Logan----YNG-----
      Numai bine.

      Comment


      • poate reusec sa ajung si eu la intalnirea ce urmeaza...bafta
        Last edited by bogdan 17ee; 25 May 2009, 16:47.

        Comment


        • In sfarsit va fi armonie in club.Deci mai sus, unde a sters tot tuiti era vorba ca ar fi bine sa punem intalnirea la ora 19.00 , si sa schimbam si locu. Ar fi bine sa ne intalnim la peco si de acolo sa mergem in Mioveni la cefea de 1 leu si o samanta. Astept parerile voastre.
          Last edited by Ionut; 25 May 2009, 17:19.

          Comment


          • Daca d'aia nu a mers LC Mioveni, o sa mearga de acum inainte.

            Comment


            • Salut.Iar incepeti.............bai dar voi nu aveti ce face decit sa va certati?...............................
              Numai bine.
              Un Logan----YNG-----
              Numai bine.

              Comment


              • Bai,nu puteti arunca vina pe o singura persoana pentru ca LCM nu a mai mers...;) NU E CORECT!!!
                sigpic

                Comment


                • ma voua nu vi s-a luat de certurile astea.....si de aruncat vina de la unul la altul???
                  eu unu m-am saturat sa vad 3 persoane pe forum...din care 2 sa se certe.....
                  oricum LCM mai e decat pe forum...si din auzite de la altii.....
                  Last edited by alexutzu1; 25 May 2009, 23:00.

                  Comment


                  • Fane,chiar crezi ce scrii???Ca va fii armonie???Sper sa fie ca tine,dar nu Tweety e de vina pentru ce se intampla la Mioveni,singurul lucru de care se face vinovat e ca s-a cam jucat cu functia edit!!!Si cam atat despre subiectul asta,eu ma retrag din club!!!
                    sigpic

                    Comment


                    • Sincer nu am mai venit de mult la intalniri ...dar cea mai buna treaba ar fi daca s-ar inceta activitatea LCM !! si sigur se va termina !! mi-a facut placere sa va cunosc ,sa merg cu voi la plimbari, sa ascult parerile voastre ,sa beau sucul cu voi ..si imi pare rau ca s-a ajuns la certuri si in halul asta !!

                      Comment


                      • Asa,renuntati la club chiar inainte de regionala,sa se faca intalnire regionala la mioveni dar fara membrii nostrii,piesa nu?Ar trebui sa se stranga totii membrii duminca la bemo sau la peco si sa spuna fiecare in parte ce are de spus,de ce nu mai vine la intaniri,ce il deranjeaza si restu.Asa pe forum e usor de vorbit der live nimeni nu are curaju sa deschida subiectu.Dc cand au venit baietii din bucuresti au venit toti? si la intalnirile normale nu vine nimeni?.Cer scuze daca am deranjat pe cineva cu ce am spus.
                        AG 16 Y M A

                        Comment


                        • foarte bine spus aline...unde sunt ma toti aia care veneau in iarna de umpleau parcarea...nu tre sa stai 4-5 h la intalnire da macar 10-15 min nu muriti...ce naiba...chiar nimeni nu mai are timp pentru 1 suc sau o cafea??
                          low....&.....slow

                          Comment


                          • alin si alex au dreptate.nu e corect sa ma bag eu aici dar cred ca pot sa-mi exprim si eu o parere.tweety sper sa nu te superi dar ai exagerat mult.nu e corect sa provoci scandal atata timp cat la intalniri...e mai greu de ajuns.de ce tre sa fii singuru care corecteaza cu rosu,sau care ii corecteaza numai lu fane?nu e frumos.aceste certuri au provocat distrugerea a ceea ce era o intalnire de placer unde mai asculti un banc ,mananci o samanta,mai aflii de o piesa sau mai faci un afisaj...eu unul ,fara suparare ,ti-as anula functia edit 2-3 saptamani sa vedem ce iese.si daca tot aveti chef de cearta si scos ochii faceti-o la intalniri.si fane asa cum e el cu ghivece la boxe (chiar e o inventie buna de aplicat) a facut pentru club la intalniri mult mai mult bine decat faci tu pe forum.se implica pentru 14 iunie,s-a implicat cand a venit bucurestiu...e usor sa stai seara la o bere pe forum si sa faci ce vrei si sa comentezi la fel.sper sa nu te superi dar sa stii ca majoritatea asta gandesc.eu am avut curajul sa iti spun ca prieten.
                            [img]http://www.loganclub.ro/forum/attachment.php?attachmentid=417003&d=1355899108[img]

                            Comment


                            • Pai asa e ma Bitza, dar lui tuiti degeaba ii spui, trebuie sa-i indesi in cap. In loc sa ne intalnim de placere , sa stam de ras si de glume bune , se gaseste cate unu caruia i s-a cam urcat sefia la cap, are o functie omu, ce sa ti spun. Din motivul asta s-au retras nu multi, o gramada , asta ca sa nu zic toti. Zici ca forumul asta e facut de el ,si nu postezi aici decat cu acordul lui tuiti, ca de , daca nu i comvine lui ce e scris sterge tot. Pacat ca se trezeste cate unu dasta. In loc de o gluma , sau eu stiu, altceva, a facut lumea sa renunte la ceva care era chiar frumos. In loc sa ne strangem mai multi, ne imputinam, si motivul: tuiti. CE CASTIGI MA TUITI, ITI DA CINEVA VRE UN PREMIU ? CORECTULE!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google