Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma baieti si mie imi pare rau ca s-a ajuns la certurile astea....
    Inainte veneam la intalnirile LCM de drag...acum nu mai e aceeasi chestie...mi-a facut mare placere sa va cunosc,sa mergem in plimbari...dar pana aici a fost...eu ma retrag...
    Poate ne mai intalnim sa iesim la o bere,la un suc...dar ca prieteni...nu ca un club,pt ca acel club care a fost o data nu mai exista.
    Imi pare sincer rau...sa aveti mult mai multa bafta de aici inainte...
    Salutari tuturor!!!

    Comment


    • Salut.Sincer i-mi pare rau de ca citesc pe forum............oare chiar asa de rau sa suparat lumea?Atunci hai sa ne strangem duminica si sa vorbim "pe sleau"
      -CE SE VA INTAMPLA CU ACEST CLUB???????
      Ca din ce vad eu a cam inceput lumea sa se retraga.........motivul........editarile lui twetty asupra lui Fane.
      Bai fratilor daca aveti ceva de rezolvat hai sa vorbim la club,la intalniri si sa vedem de ce va hartuiti in halul asta.......
      Aveam o parere buna de amandoi.......sincer
      Numai bine...........si ce facem la regionala...........o sa anuntam desfiintarea LCMioveni?????
      Ginditi-va!!!!!!!!
      Un Logan----YNG-----
      Numai bine.

      Comment


      • Zici ca ne retragem inainte de regionala Alin...Corect,nu ma intreba unde sunt cei de la intalnirea cu Bucuresti-ul,habar n-am!!!Stati linistiti ca la Regionala o sa fiti multi,o sa vedeti cata lume o sa apara!!!
        Apropo de ce spune Bita,asta sa va raspund la toti,Tweety m-a corectat si pe mn,pe KTL,pe toti care am gresit!!!Nu zic ca e ceva bun,insa toata povestea cu neprezentarea dateaza de mai mult timp,nu de cand cu editul lui Tweety!!!
        Pentru Fane,tie ce sa-ti zic??Vorbesc in numele meu acum,eu nu din cauza lui Tweety plec,ci din cauza ca toti colegii mei din LoganClub au iesit si cand spun colegi ma refer la toti loganistii care erau in club cand m-am inscris si care erau mereu la intalniri!!!Probabil ca aici o sa se schimbe o generatie a loganclub mioveni,cine stie?;)Nu trebuia nici tu Fane sa faci atata tam-tam pe subiectul asta!!!REPET,DUPA PAREREA MEA NU TWEETY E VINOVATUL!!!Si inca ceva,de cand se dau functii in LoganClub Mioveni fara a se vota???Au fost multe chestii si s-au strans,mie mi-a ajuns!!!
        sigpic

        Comment


        • Ionut aic---nu am zis ca-i vinovat twetty --am zis ca poate au ceva de impartit(din ce vad eu-fane sa suparat ca-l tot editeaza twetty).
          Si cred ca asta se poate rezolva printr-o discutie intre cei doi-CORECT?
          Numai bine.
          Un Logan----YNG-----
          Numai bine.

          Comment


          • Si pana la urma de ce se face atata caz din nimic?
            Numai de intalniri nu s-a discutat aici...se pare ca am ajuns eu subiect de barfa si asta nu imi place deloc.
            Personaje dubioase au ajuns sa se murdareasca pe la gura...anonimi cu titluri care habar nu au ce presupun...
            Eu nu o sa mai postez in aceasta sectiune atata timp cand nu va mai scrie nimeni numele meu pe aici.
            Numai bine!

            Comment


            • Parca ati fi copii mici pe bune..ceva de genu"tu imi iei jucariile iar eu plec si nu mai vb cu tine".Duminica ar fi bine sa vina cat mai multi si sa discutati neajunsurile...nu pe forum.
              Last edited by al!n; 26 May 2009, 17:57.
              AG 16 Y M A

              Comment


              • ...un singur lucru este bun in tot ce se discuta aici...lumea isi da seama de ce se intampla si se trage un semnal de alarma...mai ramane un lucru care a lipsit dintotdeauna,discutii de genul celor de mai sus la intalniri,cel putin intre membrii care si-au expus parerea de ieri incoace...mai taceti cu renuntatu'/retrasu' ca nu e cazul...a renunta e usor,oare va indurati?...eu nu cred
                Last edited by viorelu; 26 May 2009, 18:41.

                Comment


                • Sa dea mama dracu daca mai vad vreun post in care va certati si nu se vorbeste mai mult de intalniri...mai ales ca se apropie regionala...ca o sa iau initiativa si o sa le sterg pe toate.Daca aveti chef de cearta,va certati in afara forum-lui si e ultima ora cand va spun.Ca vad ca onorati cu prezenta pe forum,dar la intalniri NU.


                  JOI-28 MAI ... INTALNIRE URGENTA LA ORA 20:00 LA PECO-MIOVENI.

                  1.Katalyn
                  2. ......
                  3. ......

                  As dori sa va anunta-ti toti membrii LC Mioveni,sa stie despre aceasta intalnire.
                  sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                  Comment


                  • JOI-28 MAI ... INTALNIRE URGENTA LA ORA 20:00 LA PECO-MIOVENI.

                    1.Katalyn
                    2.Alin
                    3........
                    4........
                    5........
                    AG 16 Y M A

                    Comment


                    • JOI-28 MAI ... INTALNIRE URGENTA LA ORA 20:00 LA PECO-MIOVENI.

                      1.Katalyn
                      2.Alin
                      3.Augustin
                      4........
                      5........
                      Un Logan----YNG-----
                      Numai bine.

                      Comment


                      • JOI-28 MAI ... INTALNIRE URGENTA LA ORA 20:00 LA PECO-MIOVENI.

                        1.Katalyn
                        2.Alin
                        3.Augustin
                        4.Ionutz AIC
                        5........
                        sigpic

                        Comment


                        • ....regionala de la Mioveni fara LCM ...si cand te gandesti ca astazi PRIMARIA MIOVENI si-a dat acordu pentru organizarea REGIONALEI , le-a palcut idea si sunt dispusi sa ne ajute cu organizare cu securitatea cu promovarea etc.....
                          pacat ca voi discutati de abandon in loc sa veniti cu idei sau macar sa le sprijiniti pe cele existente deja ...
                          ... asteptam sa vedem ce concluzii trageti dupa intalnire de urgenta .....
                          Nimeni nu e destul de inteligent ca sa poata convinge pe un prost ca e
                          prost.

                          Comment


                          • JOI-28 MAI ... INTALNIRE URGENTA LA ORA 20:00 LA PECO-MIOVENI.

                            1.Katalyn
                            2.Alin
                            3.Augustin
                            4.Ionutz AIC
                            5.MOP-u

                            Comment


                            • Bleah !!...

                              Comment


                              • Salut...
                                Intai am gasit pe forum LC Mioveni....
                                Acum vreti sa renuntati?
                                Pacat...
                                O sa incerc sa va reonorez cu prezenta pina in Regionala!
                                ...restul e Logan...
                                AG-73-BAR garib1973@yahoo.com

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google