Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Salut.
    Sunt o gramada de loganuri,dar nu sunt interesati sa vina sa piarda vremea alturi de noi
    asta asa,astia care suntem aici inscrisi pe forum,daca ar fi toti prezenti ar fi cum era acum un an.Stiu ca si eu am mai lipsit(motivat sau nu)dar asta e.
    Fiecare vine cind poate si daca are timp.Nu invinovatesc pe nimeni.Fiecare face ce vrea cu timpul sau liber.....
    Numai bine.
    Ps:apropo,citi bani sau strans de la noi,LCMioveni?
    Un Logan----YNG-----
    Numai bine.

    Comment


    • Bai Blondule tu nu ai dreptul sa vorbesti,scuza-ma ca-ti spun dar asta e adevarul;)...Existi decat pe forum,atat,sa vorbesti cand o sa vii ca restul la intlniri,nu cand ai tu chef..
      P.S Din partea mea stai cu rusinea ta acasa...nu te-a chemat nimeni la BEMO!!!
      sigpic

      Comment


      • ciondanitilor iar aveti chef de certuri. nu mai bine faceti si voi o intrunire mai "calduroasa" asa ca de sarbatori?

        Comment


        • AIC-ule eu vin la BEMO pentru chiar tin la acest Club daca asta vroiai sa afli , si pe langa asta eu sunt de putin timp aici si am impresia ca am fost in mai multe locuri plecat de cat ai fost tu , ar trebuii sa facem ceva URGENT !!! ca usor , usor o sa pierdem acest asa numit CLUB , si apropo ati vazut si voi cine citeste acest FORUM . Fece-ti ceva ( ma refer la cei de sus ) , sau facem noi ceva . Scuze daca am deranjat pe careva .

          Comment


          • Salut.
            Pai ar trebui sa facem toti ceva nu doar pe fractiuninu credeti)?
            Numai bine.
            Un Logan----YNG-----
            Numai bine.

            Comment


            • Augustin,s-au strans fix 50lei de la noi.Tu 20lei,eu 30lei,
              Intr-un fel ma simt vinovat pt discutia asta pentru ca eu am deschis-o.Dar daca nimeni nu are curaju sa vorbeasca si va comvine sa stati 3 insi la bemo si cate o juma de ora foarte bine.
              Vroiam sa fac ceva pt club ca vad ca nimeni nu se ocupa dar unii oameni care ziceau prin vara ca NU AI CU CINE au avut dreptate.
              AIC.Si blondu e membru,lafel ca mine,nici el nu are permis si vine ocazional cand vine si SIB.El a fost cu mine la Logan Club Pitesti cu MAXI TAXI apoi am mers pe jos pana la stadion intr-o miercuri seara cand a trebuit sa vorbim cu cei din pitesti pentru casa de copii.
              Nu inteleg dc te agiti asa,si eu si blondu in primele posturi am vorbit frumos,fiecare membru logan club MIOVENi are dreptu sa spuna ceva,cu unele restrictii.
              INCHEIEM DISCUTIA.
              Last edited by al!n; 15 December 2009, 14:11.
              AG 16 Y M A

              Comment


              • O sa va dau cate un premiu la amandoi,ma scuzati...Pe blondu eu l-am vazut de doua ori cred,la BEMO si daca ii e rusine sa vina sa vada 3 masini la LCM sa stea acasa!!!Asa ca Alin,nu incepe si tu ca nu are rost...
                sigpic

                Comment


                • AIC nu am nevoie de premiile tale.Si mie mi-ai reprosat ca vorbesc aiurea ca u sti mai bine ca esti mai demult in club decat mine,inainte de plecare la buc cand alergam eu ca nebunu sa vorbesc cu toti ,in spate la casa de cultura.Nu are rost sa ne certam pe chestiile astea.Eu am propus ceva pentru clubu asta,nu va convine,spuneti frumos ca va place asa cum e si gata.Am incercat..am propus sa plecam la bucuresti noaptea,tuturor le plac actiunile noaptea cu masinile,i-am chemat pe cei din bucuresti incoace la gratar totusi sa mai animam si noi putin clubu dar vad ca nu mai are rost.
                  AG 16 Y M A

                  Comment


                  • Avem Organizator si CO-organizator,se ocupa ei...;)Baieti care sunt de mult in LCM...Asta ca sa incheiem discutia!!!Pe forum toti vorbiti,la intalniri din parti...Blondu ala a venit de 2 ori cu SIB asa ca nu-i mai lua apararea...Mai mult a venit N-Power cu bicicleta(daca stiti de cine vorbesc ca probabil nu stiati ca exsita LoganClub pe vremea aia...)
                    sigpic

                    Comment


                    • bai fratilor,nu vreti mai bine sa incetati si sa incercam sa dam o mana de ajutor pt clubul asta?
                      sigpic

                      Comment


                      • In caz ca nu stiai eu sunt in logan club de la inceput,ca nu m-am afirmat si nu am venit prea des la inceput aia e alta problema.Cine aveau primi stikere logan club in mioveni?Raspund eu..Adi MCA le-a pus primu,eu al2lea ABY,KTL.
                        Organizatorii poate nu au timp de forum si de alte alea.KTL cand i-am zis de actiunile cu bucurestiu a zis foarte bine...
                        Acu daca ei nu au timp noi nu putem lua decizii?
                        Discutiile astea or sa mai stea pe forum pana diseara.Apoi se va sterge de la primu post al meu,de cand am deschis subiectu pana la ultimu.
                        App AIC,nu am nimic cu tine,dar vorbesti unele chestii care nu ar trebui vorbite.Oare dc nu vi u cu propuneri la intalniri?eu macar incerc ceva..
                        AG 16 Y M A

                        Comment


                        • facem si noi cum zicea fanel o intilnire logan club la munte ? ca sa mai calmam spiritele
                          Don't drive faster than your Guardian Angel can fly !

                          Comment


                          • e rost de dat cu sania? (nu cu masinile)

                            Comment


                            • Imi pare rau , dar sambata asta nu pot sa merg pentru ca e o zi blestemata pentru mine ( e vb de munte) , dar sambata cealalta promit k vom merge, si din club si din afara clubului. Apar si eu duminica, daca e sa se faca vreo lista. Pentru cine nu stie , o ora buna de plecare la munte e 19 sau maxim 19.30, sa se stie. Deci sambata viitoare se anunta munte fara discutii. Iaaahahaaaaaa!

                              Comment


                              • Originally posted by al!n View Post
                                Cine aveau primi stikere logan club in mioveni?Raspund eu..Adi MCA le-a pus primu,eu al2lea ABY,KTL.
                                pe mine m-ai uitat am avut inaintea lui aby, chiar eu i le-am pus intr-o seara dupa ce le pusesem eu cu vreo 3-4 ore inainte si nu va mai certati pe aici, mai bine ati da drumu la o lista si haideti sa bem un ceai cald maine la bemo. eu vin sigur si s-ar putea sa vina si aby si ii mai strang eu.
                                p.s. si eu am vazut ce inseamna intalniri in bucuresti, ii vedeam sambata seara cand terminam de patrulat ca se strangeau prin zona de la sectia unde eram repartizat, dar sa nu uitam cat de mare e bucurestiul.
                                Last edited by laur_cos; 19 December 2009, 13:32.
                                zoom-zoom

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google