Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cred ca tot la bemo e locu' potrivit...nu aglomeratie, nu camere...no stress;)) ...si ar fi bn mai pe seara...parerea mea:d
    AG 64 P U F

    Comment


    • Daca ziceti ca e bine mai pe seara hotarati voi o ora...

      Comment


      • Deci eu zic tot la bemo sa ramanem..nu ne deranjeaza nimeni,nu deranjam pe nimeni.Iar ora..eu as zice 17...momentan.
        AG 16 Y M A

        Comment


        • Salut.
          Asta trebuie sa decidem noi-TOTI-ora si unde ne intalnim
          Daca ramane la 17 eu nu voi putea veni-sorry
          Daca ramane la 19-cred ca mai pot veni si eu[din cind in cind]
          Numai bine.
          Un Logan----YNG-----
          Numai bine.

          Comment


          • ATunci 19 sa fie...
            AG 16 Y M A

            Comment


            • 19 suna bine
              Don't drive faster than your Guardian Angel can fly !

              Comment


              • off topic ... am gasit pe partea dreapta la usa din spate o mica infundatura cam de 3 cm diametru fara urme de vopsea fara zgarieturi ... vreo solutie cv ms

                Comment


                • e bine si la 19.ca acum se intunericeste tarziu....si cred ca tot la bemo e cel mai bine..e suficient spatiu,nu ne deranjeaza nimeni..
                  Last edited by marius-MSY; 5 May 2010, 13:40.
                  sigpic

                  Comment


                  • si eu tot de parerea asta sunt: la bemo la ora 19....poate o sa apar si eu mai des daca ramane ora 19...
                    salutari tuturor!!!

                    Comment


                    • Deci pana la urma ramanem tot la locul nostru de intalnire " Bemo" si ora care vad ca var conveni este 19..... atunci asa sa ramana si sa ne strangem cat mai multi golani si sai dam drumu la lista pentru duminica......


                      Duminica 09.05.2010 Intalnirea membrilor Logan Club Mioveni, ora 19, tot Bemo....

                      1.KaTalyn
                      2............
                      3...........
                      sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                      Comment


                      • Duminica 09.05.2010 Intalnirea membrilor Logan Club Mioveni, ora 19, tot Bemo....

                        1.KaTalyn
                        2.Marius-MSY(asteptam si membrii noi )
                        3..........
                        4..........
                        5..........
                        sigpic

                        Comment


                        • va tot aud ca a venit vara si bla bla ... tot cu bemo petrom kaufland mai nou ati ramas... de ce nu facem si noi macar odata pe luna ca e VARA o intalnire la vidraru la un gratar ceva ... mai vedem si noi ceva nou ca banuiesc ca toti sunteti in asentimentul meu si vi s-a cam laut de mioveni ce parere aveti?
                          Don't drive faster than your Guardian Angel can fly !

                          Comment


                          • Duminica 09.05.2010 Intalnirea membrilor Logan Club Mioveni, ora 19, tot Bemo....

                            1.KaTalyn
                            2.Marius-MSY(asteptam si membrii noi )
                            3.Xpload (sper sa ajung)
                            4..........
                            5..........

                            Comment


                            • Originally posted by Zyxyz View Post
                              va tot aud ca a venit vara si bla bla ... tot cu bemo petrom kaufland mai nou ati ramas... de ce nu facem si noi macar odata pe luna ca e VARA o intalnire la vidraru la un gratar ceva ... mai vedem si noi ceva nou ca banuiesc ca toti sunteti in asentimentul meu si vi s-a cam laut de mioveni ce parere aveti?
                              Mie personal mi sa luat si de Vidraru si de Brasov si la cum se prezinta drumurile spre munte slabe sanse sa mai plec...

                              Comment


                              • Si mie la fel , ce sai faci Piticule lu` ZYZU daca el sta nu mai in casa credel si pe el , nu ai ce sa ii faci. Nu cred ca ne-ar deranja daca am merge (numai sa fim mai multi ) dar sa ramanem o noapte acolo , ce zice-ti?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google