Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Hai sa facem niste biletele cu logan club si sa le lipim prin oras, sa dam anunt pe astral...locul intalnirii si ora.
    Ce ziceti?
    Sa ia domne' fenomenul amploare.

    Comment


    • N-ar fi o idee rea, si batem afisele cu (virgula) cuie in rotile loganurilor sa fim siguri ca or sa vina duminica la intalnire
      zoom-zoom

      Comment


      • Nu asa agresiv mah...
        Pe bune sa faceti tu si alex la imprimanta niste mici biletele si sa le lipim in locuri d'astea cheie, cu trafic...piata, posta, aviziere...stiti voi.
        Hai sa o facem si sa strangem mai multi loganisti dupa Paste.

        Comment


        • Originally posted by Ionut TWY View Post
          Nu asa agresiv mah...
          Pe bune sa faceti tu si alex la imprimanta niste mici biletele si sa le lipim in locuri d'astea cheie, cu trafic...piata, posta, aviziere...stiti voi.
          Hai sa o facem si sa strangem mai multi loganisti dupa Paste.
          Eu zic ca e o ideie buna, dar nu stiu cata lume o sa vina...cel mai bine e sa aducem membri noi din Pitesti !! Si din Mioveni , dar soarecii astia cred ca e RPM-ul (ca facem curse ilegale) ..
          Last edited by Al3x; 30 April 2008, 22:47.

          Comment


          • Sa speram ca o sa ne iasa asta...
            Nu trebuie sa inteleaga ca facem curse pentru ca s-ar insela...

            Comment


            • Ionut, o sa vb cu Al3x sa vedem ce putem face cu anunturile, dar nu promitem nimic. Ar fi frumos sa facem ca MCA-ul cum a strans lume pentru club. Ne plimbam cu masinile si oprim loganuri si le dam cate o invitatie. Asa ar fi frumos, pararea mea
              zoom-zoom

              Comment


              • Merge si asa...
                Mai vedem noi.

                Comment


                • Da sterg super bine stergatoarele am fost ieri pe ploaie la valcea aveam vizibilitate calumea nu urme pe parpriz de la jet ca la celelelalte ce sa mai merita !
                  Last edited by Al3x; 30 April 2008, 16:50.
                  http://www.signaturebar.com/uploads/images/1864.jpg

                  Comment


                  • Mi-am luat si eu stergatoare, le-am pus si sterg bine. Le-am incercat in parcare, inca nu am plecat la un drum lung sa vad, dar oricum a disparut racaitul ala groaznic
                    Stau si ma intreb, oare nu trebuia sa iau eu unul mai lung in stanga si altu mai scurt in dreapta?
                    Last edited by laur_cos; 24 April 2008, 15:58.
                    zoom-zoom

                    Comment


                    • Sunt bune si egale sterg destul de sus, apropo de unde le-ati luat voi cu 300 setu ca eu le iau cu 100 bucata ;) deci 200 setu
                      Last edited by Al3x; 30 April 2008, 22:42.
                      Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

                      Comment


                      • De unde ati luat stergatoarele,pentru ca vreau si eu.
                        Last edited by Al3x; 30 April 2008, 22:43.
                        My BMW is fantastic

                        Comment


                        • La un moment dat crististreulea avea un model de flyere(reclame) cu situ pt a le putea printa si apoi puse pe masini in parcari ,etc
                          sigpic

                          Comment


                          • Punto vi in Mioveni si cauti la magazine.
                            CYP, depinde de ce firma sunt stergatoarele, ca sunt si la 60 lei bucata
                            zoom-zoom

                            Comment


                            • Multumesc,am sa caut in Mioveni
                              My BMW is fantastic

                              Comment


                              • @laur_cos: poti sa incerci unul mai mare in stanga si unul mai mic in dreapta. Cauta ca exista undeva si marimile care merg, cat pe stanga, cat pe dreapta! Eu am luat cu un coleg 2 perechi, una de 56 cm si una de 46 cm parca, si... le-am impartit. Merg foarte bine.
                                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google