Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • regionala LoganClub Arges
    Ce vremuri mai erau..........Oricum daca am sa am timp,as vrea sa mai trec si eu.Macar sa vad cam ce se mai intampla pe la club.
    Va doresc mult Succes si aveti stima mea.
    Numai bine.
    ps:cum mai spuneam si inainte "nu toti putem veni in fiecare duminica la intalnire,altii avem si alte obligatii"
    Un Logan----YNG-----
    Numai bine.

    Comment


    • da dar macar o data pe luna se poate sa se faca un mic efort.la regionala vine toata lumea iar la intalniri 2-3
      sigpic

      Comment


      • ce o data pe luna mah....doar e duminica.....in fiecare duminica la ora 17:00 sa fie prezenti....nu pot sa vina din motive mai serioase daa....dar nu ca e frig...ca ploua...ca ninge...

        Comment


        • bine zis poneiule trebuia cineva intr-un final sa ia initiativa asta...ma bucur ca ai facut-o tu...cu alte cuvinte duminica sunt prezent la bemo
          ride or die

          Comment


          • Prezent si eu duminica

            Comment


            • Originally posted by marius-MSY View Post
              da dar macar o data pe luna se poate sa se faca un mic efort.la regionala vine toata lumea iar la intalniri 2-3
              Salut.
              Nu stiu daca m-ai vazut la regionala?
              Am trecut si eu cam o ora............oricum familia pe primul loc si dupa aceea alte hobby-uri................acum nu intelegi,dar cand vei avea familie vei intelege.
              Numai bine.
              Un Logan----YNG-----
              Numai bine.

              Comment


              • nu m-am referit la tine..m-am referit la altii.daca vrei iti pot da si nume :P
                sigpic

                Comment


                • Hai baieti maine sa fim toti prezenti....sa putem vorbi ceva serios....... Traiasca..... Logan CLub MIOVENI...

                  Comment


                  • Salut.
                    Marius........de aceea nu am mai intrat nici pe logan club mioveni.......pentru ca nu am mai venit la intalniri.Dar ca si prezenta pe forum........slava domnului.........deci cei care va intalniti mai des........puteti hotari cate ceva.Eu daca nu am venit,nu pot veni cu sugestii,idei sa mai stiu eu.
                    Deci las initiativa in mainile voastre.
                    Numai bine.
                    ps:daca am timp liber maine poate va vizitez si eu,nu-i 100% sigur........
                    Un Logan----YNG-----
                    Numai bine.

                    Comment


                    • Sper sa pot veni si eu maine numai daca fac rost de bani de benzina...ca tocmai am luat o amenda babana si toti banii pe care ii am trebuie sa ma duc sa o platesc luni plus ca trebuie sa ma mai si imprumut ca sa nu afle taicamio...asta e, bine ca nu a fost si mai rau.
                      Va salut!

                      Comment


                      • Salut.
                        Unde ai luat amenda?In drum spre stalpeni?
                        Numai bine.
                        Un Logan----YNG-----
                        Numai bine.

                        Comment


                        • Exact unde e service-ul la Titesti m-a luat MCV-ul...Veneam de la Pitesti si m-a luat cu 83 km/h dar aveam apropape 100 dar am mai franat, a intrat pe sensul meu,am tras pe dreapta, amenda e de 2 mil,4 puncte...Prostia mea ca am oprit statia cand eram in Mioveni si nu i-am mai dat drumul pana la Stalpeni.Treaba e sa nu afle tata...

                          Comment


                          • Salut.
                            Nasoala treaba
                            Scapi cu amenda la jumatate,dar tot e mult.
                            Numai bine.
                            Un Logan----YNG-----
                            Numai bine.

                            Comment


                            • 2 milioane e amenda la jumatate in 48 de ore dak nu 4 mil...

                              Comment


                              • urat..lasa ca rezolvi tu..

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google