Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • astazi nimic?

    Comment


    • nu se mai aude nimic de acea organizare de pe 30 luna aceasta din Mioveni?

      Comment


      • Imi pare rau ca nu am putut sa mai ajung pe la intalniri in ultima vreme, am avut multe pe cap. O sa fac tot posibilul sa ajung Duminica.
        Bafta!
        Ok, numele meu e Laur...

        Comment


        • Duminica 30.09.2012 Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", ora 19:00 , Bemo ....
          1.TMY
          2....
          3.....
          .......
          1000....

          Duminica 30.09.2012 Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", ora 19:00 , Bemo ....
          1.TMY
          2.KTL
          3.....
          .......
          1000....
          Last edited by AG-86-TMY; 29 September 2012, 21:45. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • prezent si eu

            Comment


            • si eu prezent...

              Comment


              • Hal de club...nu am vazut nici un membru activ duminica la expozitie...

                Comment


                • daca nu exista comunicare era atat de greu de postat aici data ora si mai multe detalii??? lipsa de comunicare

                  Comment


                  • nici noi nu am stiut pana la ora 11:30....am auzit pana la ora aia 5 variante de locatie si ora si nici una nu era corecta..
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by AG-86-TMY View Post
                      daca nu exista comunicare era atat de greu de postat aici data ora si mai multe detalii??? lipsa de comunicare
                      Pe forum nu exista decat rubrica asta...daca aruncai un ochi la Intalniri Natinale vedeai acolo toate datele plus ca stiai de la catalin ca duminica se organizeaza. Deci asta nu e o scuza.

                      Comment


                      • bine mah baieti daca asta nu e o scuza dar mai exista si telefoane dar in fine asta e poate la urmatoare o sa fie si clubul mai activ

                        Comment


                        • astazi nimic?

                          Comment


                          • eu vin azi
                            Ok, numele meu e Laur...

                            Comment


                            • Stiti foarte bine ca am facut si un fulger in legatura cu 30 septembrie, si am asteptat sa ma sune si pe mine cineva de la Consiliu Local in legatura cu acest eveniment, un telefon nu am primit.... da intradevar duminica am primit un apel de la Alin si de la Petrisor dar cu parere de rau eram dupa sch 3 si daca as fi stiut ca inca se mai tine, poate incercam sa stau treaz, chiar imi pare rau ca nu am fost prezent......multi membri Alex nu prea mai intra pe forum din N motive, dar un simplu msg sau un simplu telefon era deajuns...."Hal de club...nu am vazut nici un membru activ duminica la expozitie..." daca ar fi fost si ei anuntati erau si ei prezenti acolo, iar duminica seara cand ne-am strans la intalnire am ramas toti cu gura cascata ca sa tinut evenimentul, daca ar exista comunicare ar fi fost totul ok.....felicitari tuturor care au fost prezenti la acest eveniment
                              sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                              Comment


                              • Facusem fulger inainte...se auzise ca se tine in jur de ora 12:00 ,nu strica sa dati cate o tura pe acolo sa vedeti daca se organizeaza ceva. Nici noi nu stiam absolut nimic si totusi am stat pe acolo poate poate se organizeaza ceva.
                                Chestia asta da nota ca nu prea a starnit interes pentru cei care au fost prezenti la fulger si nu s-au prezentat Duminica.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google