Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A fost super nu am ce zice ! Pacat ca nu am fost mai multi dar nu are nimic a fost bine si asa ! Next..... Unde ??
    http://www.signaturebar.com/uploads/images/1864.jpg

    Comment


    • Pai cred ca o facem noi la voi,asta daca ne primiti.....:P
      sigpic........restul e NoSpeedLimit

      Comment


      • Normal nici nu se pune problema va asteptam
        http://www.signaturebar.com/uploads/images/1864.jpg

        Comment


        • A fost tare.........Ne vedem la mioveni baieti
          sigpic

          Comment


          • Va asteptam.....;)

            Comment


            • Eu abia astept sa vin. Tre sa convingem restul poporului

              Comment


              • Nu e greu sa-i convingeti cippy...
                Noi va steptam oricand

                Comment


                • SALUTARE DE LA BRASOV . Ana_cip 2000 (Ciprian)transmitei salutari sotiei tale din partea sotiei mele si spunei ca a fost incantata sa o cunoasca si de abia asteapta sa o mai vada.Oricum si eu abia astept sa ne mai intalnim cu toti cei care a-ti fost la Brasov.Sunteti super si afost o intalnire reusita.O sa venim la voi si noi daca ne primiti si sper ca mai multi decat am fost acum.O sa descarc si ce am filmat eu cu camera in curand ,o sa va anunt cand e gata.Am rugaminte lasatimi si mie id-urile voastre de mess ca sa mai vorbim ,al meu este sebi8ta .Bafta tuturor.
                  Un elogiu de trei minute şi o lacrimă de-o clipă nu scuză o neglijare care se măsoară în ani sau decenii.

                  Comment


                  • Dupa parerea mea , organizator merita Ionut TWY ( mare om , mare caracter )
                    Mereu superiori unui sat cu caini si oi

                    Comment


                    • De acuma incolo punctul de intalnire nu va mai fii la Bemo deoarece e foarte cald si nu prea avem pe unde sa ne pitim de soare, poate atunci cand ii va da drumul la bazin ca avem unde sa ne racorim si de aceea a propus de acuma in colo ca toate intalnirile noastre se vor tine tot la aceasi ora la padurea de langa Faget pentru ca e mai racoare si mere si de un gratar ....
                      sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                      Comment


                      • KTL hai sa ne intalnim la casa de cultura si sa mergem impreuna la faget.
                        mai luam una, alta...Sambata seara poate facem o bauta la mine...Vine maniak.

                        Comment


                        • Originally posted by TWeetY View Post
                          KTL hai sa ne intalnim la casa de cultura si sa mergem impreuna la faget.
                          mai luam una, alta...Sambata seara poate facem o bauta la mine...Vine maniak.
                          Da TWeetY daca e ne strangem la casa de cultura si plecat de acolo catre faget.....Si sambata nu stiu cum lucrez dar daca e vin....
                          sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                          Comment


                          • Nu mai cita postul anterior ca ne ard astia!
                            Vorbim la telefon Sambata.

                            Comment


                            • Da da da beutura la Twy )
                              http://www.signaturebar.com/uploads/images/1864.jpg

                              Comment


                              • Sa ma sunati si pe mine
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google