Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu zic si de data asta zic pas...
    zoom-zoom

    Comment


    • Am si eu o intrebare la voi dak nu va suparati cum pot sa intru si eu la voi in club?

      Comment


      • Vino la bemo, duminica la ora 15:00, si vorbeste cu baietii. Oricine e bine primit in club.
        zoom-zoom

        Comment


        • Originally posted by iuly_boy_20 View Post
          Am si eu o intrebare la voi dak nu va suparati cum pot sa intru si eu la voi in club?
          Nu avem de ce sa ne suparam sigur ca poti sa intri la noi in club vino Duminica la 15:00 in parcare la Bemo si vorbim acolo !!!
          http://www.signaturebar.com/uploads/images/1864.jpg

          Comment


          • Iuly_boy_20 esti bine venit si stai linistit ca nu o sa se supere nimenea pe tine ca nu ar avea de ce, asta ti-o garantez eu....Si te asteptam cu mare placere Duminica ora 15:00 la Bemo in parcare..
            sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

            Comment


            • Duminica 15 iunie ora 15:00 Bemo , intalnire Logan Club Mioveni....

              1.KaTaLyn-KTL
              2.Maniak18-ROC
              3.Gaby-ABY
              4..................

              Sunt dezamagit ca doar atatia vin la intilnire ...Pe uni ii inteleg pe alti nu(vorba mea)...Macar daca nu puteti veni cu golanul macar incercati sa veniti cu altceva...
              sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

              Comment


              • Domnul KTL, 2 posturi consecutive la un interval de 6 min, nu-i de bine, daca vede nenea streulea....
                In fine, eu nu pot sa vin ca pleaca masina la tara si o data cu ea si eu, ca nu prea ne despartim
                Last edited by laur_cos; 15 June 2008, 10:28.
                zoom-zoom

                Comment


                • Domnule LCA esti cumva administrator pe acest forum ?????Ca nu stiam....Si in al doilea rand nu esti obligat sa vi la intalnire numai daca vrei sau daca poti...
                  sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                  Comment


                  • Vad ca sau cam incins spiritele pe aici cred ca o sa ajung si eu data viitoare la o intalnire cu voi chiar daca nu am logan si vreu si eu un stiker cu logan club

                    Comment


                    • Sanatate la baieti.Ce faceti fratilor?Merge treaba?

                      la noi s-au propus 2 date pentru returul de la voi 13 respectiv 20 iulie,asa ca sa terminam si noi cu sesiunile.Va tinem la curent oricum
                      sigpic........restul e NoSpeedLimit

                      Comment


                      • Noi binisor, va asteptam cu mare placere sa veniti pe la noi dar inaite terminativa treburile si dupa aceea stabiliti data in care veniti....
                        sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                        Comment


                        • AG-86-TMY vorbim cand o sa vii la intalnirea....
                          Ionutz AIC astept sa-mi trimiti pozele de la intalnirea de azi....
                          sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                          Comment


                          • Originally posted by KaTaLyn View Post
                            Domnule LCA esti cumva administrator pe acest forum ?????Ca nu stiam....Si in al doilea rand nu esti obligat sa vi la intalnire numai daca vrei sau daca poti...
                            Nu sunt administrator, dar exista un regulament pe care ar trebui sa-l respectam. Nu a fost zis cu rautate,a fost zis in gluma, dar puteti sta linistiti, nu o sa mai deranjez cu prezenta mea la intalniri.
                            zoom-zoom

                            Comment


                            • Laur lasa-i pe cei care se ocupa de forum sa ma corecteze daca vor si nu cred ca sunt primul care nu respecta regulamentul, e am gresit si io acuma este vreo problema, omul din greseli invata......Iar cu partea a doua e treaba ta, daca vi bine daca nu e treaba ta......Si nu prea as vrea sa ne certam pe tema asta care e, ok poate a fost o gluma pe care eu nu am inteleso....
                              sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                              Comment


                              • 15.06.2008 Intalnirea Logan Club Mioveni ....
                                Attached Files
                                sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google