Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by TWeetY View Post
    E imperios necesar!!!
    Merita pentru ca sunt niste oamnei deosebiti...
    Nu credeam ca "veteranii" lor au atata pasiune si energie...
    Felix, sper ca ai ajuns la timp acasa...Sti tu...Covorasul... stima pentru andrei...Minunatia ta de baiat.
    Oare ce vrea sa insemne cuvintul veteran. Nici nu vreau sa ma gindesc.

    Comment


    • Aby stateai bine rezemat de masina?
      pe cine ma bazez si eu sa ma anunte cand intoarceti vizita la bucuresti? Cu brasovul nu cred ca o sa am sanse sa merg.


      zi regele soselelor poate fac cei de la protv un reportaj proaspat cu tine la o ''ata''
      sigpic........restul e NoSpeedLimit

      Comment


      • Pai noi ne cam dadeam dupa voi cu vizita la buc...Adica steptam sa veniti voi si apoi mergeam la ei...Dar daca la voi s-a dat "cancel", in scurt timp (sper) o sa mergem la Capitala...

        Comment


        • Foarte rau ai facut TWeetY,era tare sigla de renault...
          http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

          Comment


          • Baieti am si eu o rugaminte la voi: care ati facut poze trimiteti-mi-le si mie pe messenger. Id ul meu este laur200445.Multumesc frumos...Si haideti mai repede la Bucuresti!

            Comment


            • Pai sa o facem atunci la bucuresti cu totul.Noi venim la voi duminica dimineata si apoi mergem la capitala si le facem acolo.Noi plecam pe dn1 inapoi si voi pe a1.Daca stabiliti asa eu sigur merg cu voi la bucale pe 13 de la pitesti
              sigpic........restul e NoSpeedLimit

              Comment


              • Originally posted by felixb View Post
                Foarte rau ai facut TWeetY,era tare sigla de renault...
                pai am ascultat de un om mai batran

                Comment


                • Mioveniul???Hai sa facem o ghidusie:

                  stabiliti si voi returul la bucuresti pe data de 13 iulie si venim si noi din brasov direct in bucuresti?

                  astfel va intoarcem voua vizita si bucurestiul ramane dator cu o vizita sub tampa :P.Ce ziceti?
                  sigpic........restul e NoSpeedLimit

                  Comment


                  • 13???? Hai pe 20 vA ROG...

                    Comment


                    • Eu nu pot pe 20.Sincer nu pot.De aia am votat si intalnirea de la voi tot pe 13.Daca nu merge asa va intoarcem noi vizita la mioveni si la bucuresti o sa mergem cand..... O vrea Dumnezeu
                      sigpic........restul e NoSpeedLimit

                      Comment


                      • Mai bine asteptam sa vorbim si noi la urmatoarea intalnire...

                        Comment


                        • Cum vreti.Pana una alta va intoarcem noi vizita.
                          sigpic........restul e NoSpeedLimit

                          Comment


                          • Originally posted by gigi-kent View Post
                            Aby stateai bine rezemat de masina?
                            pe cine ma bazez si eu sa ma anunte cand intoarceti vizita la bucuresti? Cu brasovul nu cred ca o sa am sanse sa merg.


                            zi regele soselelor poate fac cei de la protv un reportaj proaspat cu tine la o ''ata''
                            Da Gigi incercam sa dau culoare pielii ....Bine gandit cu returul ...Eu zic ca lucrurile pe la BV o sa revina la normal...

                            Comment


                            • Sigur vor intra dar deocamdata e duminica si lumea mai bea mai una alta.De maine incep voturile.Pregatiti o ata in fata la parnaie sa moara dusmanul ca lipim cauciucurile de asfalt
                              sigpic........restul e NoSpeedLimit

                              Comment


                              • Trebuie sa cadem de un comun acord cu plecarea si la voi si la noi

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google