Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nota 10 pentru Al3x si daca mai are cineva poze de la intalnirile care lipsesc ar face un bine sa le puna pe forum.
    zoom-zoom

    Comment


    • Super tare...Pacat ca am lipsit cam mult..:P

      Comment


      • LCA: mai am eu niste filmulete...De la intalniri dar sunt cam porcoase
        sti...Eu mai filmez intalnirile din dormitor

        Comment


        • Buna Dimineatza ! ! !

          Comment


          • Dupa atatea intalniri apare si arou meu
            sigpic

            Comment


            • Sus cu aroul...

              Comment


              • Salutare tuturor ,marfa rau pozele de la intalniri ,mai ales :
                -prima- cu masina aia gri frumoasa, din stanga (KTL)
                -a V-a- cand apare un logan rosu (TWY)
                -a XI-a -unde se vede pentru prima data modificarea cu evacuarea dubla la un logan verde cameleon (ABY)
                -a XV-a -cand sa strans toata "Mafia" (AG+B)
                -ultima- ca se vede alt logan frumos ,prima din fata (cumva Maniak18 cu sorturi alb-albastru? Sau nenea pozaru ?)
                MotorSport pentru 402ml.

                Comment


                • Ms pentru sustinere
                  sigpic

                  Comment


                  • Salut Fica....Ms frumos pentru complimente...
                    sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                    Comment


                    • Salutari de la bucuresti. Frumoase intilniri si la voi. Succese in continuare. Eu deocamdata ma antrenez la table,ca nu vreau sa fac flotari ca alti.

                      Comment


                      • Originally posted by fica View Post
                        Salutare tuturor ,marfa rau pozele de la intalniri ,mai ales :
                        -prima- cu masina aia gri frumoasa, din stanga (KTL)
                        -a V-a- cand apare un logan rosu (TWY)
                        -a XI-a -unde se vede pentru prima data modificarea cu evacuarea dubla la un logan verde cameleon (ABY)
                        -a XV-a -cand sa strans toata "Mafia" (AG+B)
                        -ultima- ca se vede alt logan frumos ,prima din fata (cumva Maniak18 cu sorturi alb-albastru? Sau nenea pozaru ?)
                        merci de complimente dar nu avem noi masini care sa se compare cu loganele bucurestenilor...

                        Comment


                        • Originally posted by PAULIC View Post
                          Salutari de la bucuresti. Frumoase intilniri si la voi. Succese in continuare. Eu deocamdata ma antrenez la table,ca nu vreau sa fac flotari ca alti.
                          Are you ready Paulic? Eu daca nu m-am mai antrenat la table, macar bag flotarile sa fiu sigur ca nu ma fac de ras
                          zoom-zoom

                          Comment


                          • Originally posted by laur_cos View Post
                            Are you ready Paulic? Eu daca nu m-am mai antrenat la table, macar bag flotarile sa fiu sigur ca nu ma fac de ras
                            Ti-a placut cum am intorso din condei?

                            Comment


                            • Salutare la toata lumea

                              @Tweety :
                              - ale noastre parca ar fii OZN-uri de pe alta planeta , eu stiu ca masina mea sa nascut la voi si sunt mandru de asta (si de voi toti)
                              - care filmulete ,alea cu Silvester si cu tine in cusca ?

                              @Paulic : ti-ar prinde bine sa pierzi in continu la table Piedone !!!

                              @Baz :
                              - eu vad ca ai Logan 4x4 in avatar ,si l-am vazut si live
                              - marfa ,ceva deosebit

                              Nu cred ca conteaza cu ce venim la intalnirii , atata timp cat prezenta persoanei face un ambient placut si avem aceiasi pasiune si placere, fata de Dacia Logan. (parerea mea)
                              MotorSport pentru 402ml.

                              Comment


                              • Da Paulic. Oricum sper numai sa nu fie intalnirea in perioada 20 iul - 2 aug ca nu o sa pot ajunge, in rest sunt disponibil mereu. Sa fie zarurile incalzite
                                zoom-zoom

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google