Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

    Salutare....ma gandeam si io ca toti ceialti sa iau eu primul initiativa (chiar cu riscu de a lua injuraturi si suturi din partea unora) de infiintare a unui LoganClub tocmai in Mioveni (la mama Loganuliu) ptr ca in mioveni sunt o gramada de loganuri si unele arata chiar trasnet, si m-am gandit ca ar fi cazu sa ne extidem si noi ( cei cu loganuri ) si nu numai cei din mioveni ci si din pitesti daca se poate, sau din imprejurul miovenului.....si as vrea sa stiu si io cati sunt pe internet ca pe sosele suntem o gramada.....si poate stabilim o ora si o zi in care sa ne intalnim... daca am gresit unde am postat va rog sa imi stergeti acest topic si sa ma scuzati! Multumesc frumos....
    sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

  • #2
    Ai postat unde trebuie...vorbeste cu CristiXp...iti doresc multa bafta in actiunea ta...ar fi foarte frumos daca ati face ceva intalniri pe langa fabrica si sa aveti lipit pe geam stickere cu Logan Club...poate vad si cei de la fabrica si ne facem cu un sponsor...
    sigpic

    Comment


    • #3
      ok ma bucur ca am postat un trebuie si ca nu am gresit....o sa vb si CristiXp...dar am si eu o intrebare, de unde fac si io rost de un stickere cu Logan Club ca sa-l lipesc pe geam????...

      scuze ca am mancat cateva litere dar sper sa intelegi....cred ca ma duc sa mananc ca mieste foame..
      Last edited by Al3x; 30 April 2008, 21:17.
      sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

      Comment


      • #4
        http://www.loganclub.ro/forum/emblem...hlight=sticker aici gasesti stickere...
        sigpic

        Comment


        • #5
          Felicitari Catalyn! Tine-o tot asa!

          Comment


          • #6
            te sustin cataline si sper sa ne strangem cat mai multi o sa ii contactez pe toti LOGAN-istii care ii cunosc

            Comment


            • #7
              Originally posted by Sp!ke View Post
              Felicitari Catalyn! Tine-o tot asa!
              mersi frumos si sper sa pot strange toti golanii din mioveni si nu numai din mioveni......e bine ca mi-am gasit si un partener Al3x si ma va ajuta la strangerea golanilor.....
              Last edited by Al3x; 30 April 2008, 21:18.
              sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

              Comment


              • #8
                Cataline felicitari pentru initiativa, sper ca sa fiti cati mai multi. Ar fi si pacat nu? Asteptam poze de la intalnirile voastre,ok? Succes in continuare !!
                , sunt cu ochii pe voi !
                :thumbsup:

                Comment


                • #9
                  Mai e si Daniel din Mioveni.
                  Cel mai nou proiect auto din România!
                  Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by andrei View Post
                    Mai e si Daniel din Mioveni.
                    mersi andrei .....poate o intra si el ...in orice caz o sa-i trimit un mesaj...
                    sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                    Comment


                    • #11
                      sunt foarte dezamagit ....doar 3 golani suntem in Mioveni: io, Al3x si Daniel .....si la cate golanuri sunt prin Mioveni....
                      sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                      Comment


                      • #12
                        suntem o gramada cataline da multi nu au internet sau nu au cont pe acest forum da cu un simplu telefon se rezolva ;) trebuie sa ne strangem prima data sa vedem ce si cum unde ne intalnim si la ce ora ce zi sa ne organizam putin;) incet incet sper sa ajungem la o intelegere.

                        Comment


                        • #13
                          da alex o sa ne decidem la o zi in care sa ne intalnim si daca tu zici ca mai cunosti alti golani chiar daca nu au internet si nici nu sunt pe forum cred ca o sa mearga(depinde daca sunt de acord moderatorii)....poate ca cu timpul or sa intre si ei pe forum....daca e stabilim intr-o sambata sau duminica....intreabai si tu si vezi ce zic si ei....e bine sa fim cati mai multi...
                          Last edited by Al3x; 30 April 2008, 21:21.
                          sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                          Comment


                          • #14
                            Ma bag si eu...Sunt din Pitesti...sper sa ne strangem multi

                            Comment


                            • #15
                              esti bine venit Sooky ......si imi pare bine sa te cunosc si sa ne cunoastem mai bine....poate la o bere...
                              sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google