Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    a mea era cea mai murdara..nu am apucat sa o spal
    Last edited by Al3x; 30 April 2008, 21:24.

    Comment


    • #32
      Originally posted by Sooky View Post
      avea era cea mai murdara..nu am apucat sa o spal
      lasa ca ai tu timp sa o speli la urmatoarea intalnire.......in orice caz arata bine si asa murdra, parea mai agresiva.....
      Last edited by Al3x; 30 April 2008, 21:24.
      sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

      Comment


      • #33
        ultima portie ....mai am de pus filmarea cu caravana Logan Club la plimbare prin oras (sa vad daca reusesc ca ocupa foarte mult)
        Attached Files
        Last edited by Al3x; 30 April 2008, 22:53.

        Comment


        • #34
          nu merge sa pun filmarea (((

          Comment


          • #35
            Felicitari baieti!

            Comment


            • #36
              promit ca data viitoare o sa fie mult mai multi...buna treaba baietii
              Last edited by Al3x; 30 April 2008, 21:25.

              Comment


              • #37
                foarte bine baieti ! imi place AG 08 RAS la nebunie am de unde sa ma inspir pentru urmatoru logan ;))
                Last edited by Al3x; 30 April 2008, 22:54.
                sigpic

                Comment


                • #38
                  Originally posted by dorutz View Post
                  foarte bine baieti ! iMi lplace AG 08 RAS la nebunie am de unde sa ma inspir pt urmatoru logan ;))
                  mai sunt si alte loganuri care arata bine .....intradevar si mie unul imi place la nebunie RAS....
                  sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                  Comment


                  • #39
                    si sper ca acum se poate sa ne faca si noua cei de la conducerea acestui forum(nu stiu care se ocupa cu asa ceva) un forum pentru noi , mai ales ca a avut loc intalnirea, asa mi-sa promis ca daca va avea loc aceasta intilnire la Mioveni ni se va face si noua un forum adica LoganClub Mioveni......la asta ma referam ......multumesc frumos...
                    Last edited by Al3x; 30 April 2008, 22:54.
                    sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                    Comment


                    • #40
                      Rog organizatorul de intalniri ca la prima intalnire sa va intrebe pe toti daca vreti suporti de numere "LoganClub" si eventual sa stranga banii de la doritori, aici detalii.
                      In tara momentan.

                      Comment


                      • #41
                        pai si sa ma ofer io, ca inca nu am stabilit cine este organizator de intalniri...si nu prea vreau sa supar pe careva si sa iau suturi....sa vad ce pot face si sa vedem cum strangem banisori, exista cumva o zi limita??.....
                        sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                        Comment


                        • #42
                          Nu exista nici o zi limita. Cat timp o sa am suporti eu o sa va trimit. Totusi ar fi bine daca pana pe la sfarsitul saptamanii viitoare mi-ai trimite o prima lista. Dar nu e obligatoriu. Atunci cand o sa reusesti sa-i intrebi pe toti, imi spui cate vreti si se rezolva.
                          Ca sa fie clar: Suportii vor fi IMPRIMATI cu acel desen!!! Nu se pune nici un autocolant peste!!!
                          In tara momentan.

                          Comment


                          • #43
                            sa vad ce pot face....eu unul vreau si suporti si stickere....
                            sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                            Comment


                            • #44
                              Pentru stickere o sa vorbesc cu Supercar si daca mai are poate ti le trimit o data cu suportii.
                              In tara momentan.

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by CosTin87SIE View Post
                                Pentru stickere o sa vorbesc cu Supercar si daca mai are poate ti le trimit o data cu suportii.
                                ok e mai bine asa sa imi trimiti si suporti si stickere, dar sa-mi spui la ce pret sunt stickerele?....
                                Last edited by Al3x; 30 April 2008, 21:27.
                                sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google