Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Stiu ca stickerele erau la pretul de 6ron. Nu iti promit ca iti trimit si stickere, asta depinzand si de Supercar. Dar in principiu daca mai are, iti trimit. ;)
    In tara momentan.

    Comment


    • #47
      O sa vin si eu p`acolo..cu prietenul meu JBL.. Sa va admir si eu masiniile..asta daca ma primiti...si nu va deranjez cu ceva...vin cu cutiuta mea de chibrituri..Multa bafta si la cati mai multi membrii!!!
      Last edited by Al3x; 30 April 2008, 22:55.

      Comment


      • #48
        Originally posted by Antonyo22 View Post
        O sa vin si eu p`acolo..cu prietenul meu JBL.. Sa va admir si eu masiniile..asta daca ma primiti...si nu va deranjez cu ceva...vin cu cutiutza mea de chibrituri..Multa bafta si la catzi mai multzi membrii!!!
        esti bine venit Antonyo22 n-o sa deranjezi pe nimenea.....numai cutiuta sa nu faca zgomot mare sa deranjezi militieni....
        Last edited by Al3x; 30 April 2008, 22:56.
        sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

        Comment


        • #49
          Pai..cutiuta mea nu face zgomot..ce zgomot poate scoate o tigaie de Tico...Multumesc..o sa vin cu JBL la intalnire..cand o sa mai aveti..Multumesc si o seara placuta!

          Comment


          • #50
            deci cutiuta ta e un tico....
            sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

            Comment


            • #51
              eee, frumos ce faceti voi aici, abia acum am vazut topicul asta.
              cand e urmatoarea intalnire ca vin si eu. sunt din pitesti. duminica asta e vreo intalnire?
              eventual un pm ca sa nu aflu iar prea tarziu.
              Ride Like The Wind!

              Comment


              • #52
                Originally posted by silviu_79 View Post
                eee, frumos ce faceti voi aici, abia acum am vazut topicul asta.
                cand e urmatoarea intalnire ca vin si eu. sunt din pitesti. duminica asta e vreo intalnire?
                eventual un pm ca sa nu aflu iar prea tarziu.
                sal silviu_79.....imi pare bine ca ne apreciezi...mai cred ca duminica ne intalnim la ora 15:00 tot in acelas loc, adica la uzina la poarta 3....si esti bine venit si tu...
                Last edited by Al3x; 30 April 2008, 21:28.
                sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                Comment


                • #53
                  Pai...ramane stabilit sigur sau...ca Sooky mi-a zis ca nu mai are loc intalnirea...si ca venitzi voi la noi aici in Pitesti..in parcearea de la Finante...deci..cum aramane?

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by Antonyo22
                    Pai...ramane stabilit sigur sau...ca Sooky mi-a zis ca nu mai are loc intalnirea...si ca veniti voi la noi aici in Pitesti..in parcarea de la Finante...deci..cum aramane?
                    da ma o sa ne intalnim la noi, si dupa ce ne intalnim aici venim la voi in parcare la finante..ok...
                    sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                    Comment


                    • #55
                      Duminica va avea loc intalnirea la ora 18:00 la Casa de Cultura Mioveni (fara liniute si alte alea ca suntem in centru orasului), si vom pleca la ora 19:00 sa ne intalnim cu cei din Pitesti in parcarea de la Finante....care crede ca nu e bine fusul orar sa ma corecteze...ok..
                      sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                      Comment


                      • #56
                        e naspa Cataline ca multi nu au internet si nu or sa afle de locatie mai bine lasam aceeasi locatie schimbam decat ora eventual Parerea Mea
                        Last edited by Al3x; 30 April 2008, 22:58.

                        Comment


                        • #57
                          pai acolo vin gaborii...si s-ar putea lua de noi
                          Last edited by Al3x; 30 April 2008, 21:30.

                          Comment


                          • #58
                            ramane pe maine la 19.00 la finante?
                            Ride Like The Wind!

                            Comment


                            • #59
                              bine Alex....atunci tot acolo o sa ramana stabilita intalnirea noastra,adica, Duminica 3.02.2008 la ora 18:00 ne intalnim la uzina la poarta 3, iar la 19:00 plecam la pitesti sa ne intalnim cu cei de acolo in parcarea de la finante...sper ca acuma e bine si ca o sa puteti sa veniti...
                              sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by silviu_79 View Post
                                ramane pe maine la 19.00 la finante?
                                da silviu o sa venim la 19:00 la finante...
                                sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google