Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    vor aveti organizator ? propuneti si voi pe unu
    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

    Comment


    • #62
      puneti si voi poze si filmari de aseara ca eu nu am apucat sa fac decat cateva ca am plecat cu telefonu descarcat(
      Attached Files

      Comment


      • #63
        Filmari si poze de la Micesti...as vrea sa vad si eu...oricum a fost bestial aseara!!!Tico Rullz!!!! )
        Last edited by Al3x; 30 April 2008, 21:31.

        Comment


        • #64
          Originally posted by Antonyo22 View Post
          Filmari si poze de la Micesti...ash vrea sa vad si eu...oricum a fost bestial aseara!!!Tico Rullz!!!! )
          si io la fel am plecat cu telefonul cam descarcat si nu am apucat decat sa fac 2 mici filmulete unul la Pitesti si unul pe la Micesti....sper ca data viitoare cand se mai iveste nu o sa se mai intample asa ceva o sa umblu si cu incarcatorul dupa mine....Antonyo22 chiar mi-a placut cutiuta ta.. ai fost cel mai tare dintre toti si mai ales cu acele "impuscaturi" pe care le dadeai,frumoasa cutiuta ta si chiar pe mine unul ma impresionat ce ai putut sa faci cu ea....tare de tot........dar surpriza a fost acel Masserati negru cred....o bijuterie adevarata si mai ales ca detinea o herghelie imensa sub capota.....imi pare rau ca nu am poze cu el....si imi pare rau ca nu am pozat si filmat si alte masinute tari..... sper sa nu se mai intample)...
          Last edited by Al3x; 30 April 2008, 21:32.
          sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

          Comment


          • #65
            Originally posted by Cristi_Xp View Post
            vor aveti organizator ? propuneti si voi pe unu
            Cristi momentan nu avem si nu ne-am decis sa alegem un organizator....sper pe viitor sa se alega unul ..... las si la aprecierea altora...
            sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

            Comment


            • #66
              ma bucur ca am mai facut rost de cateva filmulete asta cu ajutorul lui Alex....au fost cativa baieti care au avut telefoanele incarcate la maxim si le multumesc foarte mult...sper sa va placa........No coment filmuletele...
              Last edited by Al3x; 30 April 2008, 21:33.
              sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

              Comment


              • #67
                a fost mijto...dar la final a venit politia?

                Comment


                • #68
                  misto liniutele..pacat ca nu prea se intelegedin cauza intunericului...am vazut si dacii si fabia parca....:p misto..bravo baietii...spor in continuare
                  Last edited by Al3x; 30 April 2008, 21:33.
                  0.9 tce SL plus

                  Comment


                  • #69
                    duminica asta veniti tot voi la finante?ca a fost super...
                    Last edited by Al3x; 30 April 2008, 21:33.

                    Comment


                    • #70
                      maine la ora 15 intalnire intre loganisti la poarta 3 va astept

                      Comment


                      • #71
                        vrem si noi Stikere cu LOGAN CLUB cu cine trebuie sa vorbim????

                        Comment


                        • #72
                          O intalnire mica azi ca e vremea urata ne intalnim si mai pe seara mai multi;)
                          Attached Files

                          Comment


                          • #73
                            2 filmuletze de la prima intalnire
                            Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

                            Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by Al3x View Post
                              vrem si noi Stikere cu LOGAN CLUB cu cine trebuie sa vorbim????
                              cu Golan
                              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                              Comment


                              • #75
                                si cum dau de el dami si mie un ID de messenger ceva te rog

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google