Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    al3x mai intreaba cine vrea stikere..si vorbesc eu cu golan sau cu cannabys
    Last edited by Al3x; 30 April 2008, 21:34.

    Comment


    • #77
      Gata am rezolvat si cu stikerele saptamana asta trebuia sa mi le trimita;) o sa vorbesc si de suporti de numere da trebuie sa stiu exact cate sa ii zic sa imi trimita.
      Am pus si un filmulet cu coloana oficiala LOGAN CLUB
      Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

      Comment


      • #78
        mai pun un filmulet cu pozele adunate de la toate intalnirile Logan Club din Mioveni... Sper sa va placa
        Bucură-te de videoclipurile preferate și de muzica preferată, încarcă conținut original și arată videoclipurile tale prietenilor, membrilor familiei și lumii întregi pe YouTube.

        Comment


        • #79
          In orasul vostru mai e careva interesat de suporti de numere "LoganClub"? Daca da faceti o lista si spuneti cate bucati mai vreti ca sa pot da noua comanda! http://www.loganclub.ro/forum/suport...4.html?p=74692
          In tara momentan.

          Comment


          • #80
            eu unu vreau dar trebuie sa intreb si pe ceilalti daca vor
            P.S. Cat costa suportii?

            Comment


            • #81
              Costa 5 ron bucata deci 10ron setul! Mai multe detalii aici: http://www.loganclub.ro/forum/suport...4.html?p=74692
              In tara momentan.

              Comment


              • #82
                Originally posted by CosTin87SIE View Post
                Costa 5 ron bucata deci 10ron setul! Mai multe detalii aici: http://www.loganclub.ro/forum/suport...4.html?p=74692
                pai parca mie cand mi-ai spus erau 7 ron setul sau sa marit pretul????
                sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                Comment


                • #83
                  primu membru OFICIAL Logan Club Mioveni
                  Attached Files

                  Comment


                  • #84
                    felicitarile mele alex
                    sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                    Comment


                    • #85
                      hai Cata te astept si pe tine sa le vad puse;)

                      Comment


                      • #86
                        Mi-am lipit si eu stickere azi. Acum sunt membru oficial LoganClub Mioveni
                        Attached Files
                        zoom-zoom

                        Comment


                        • #88
                          Originally posted by KaTaLyn View Post
                          pai parca mie cand mi-ai spus erau 7 ron setul sau sa marit pretul????
                          Da, a trebuit sa maresc pretul deoarece la prima comanda am iesit pe minus la bani din cauza costului mare al transportului de la ei la mine!
                          Daca vrea careva suporti de numere "LoganClub" sa-mi trimita comanda! Am adus din nou. Pretul este de 10ron setul + taxele postale de la mine la voi.
                          In tara momentan.

                          Comment


                          • #89
                            A fost cea mai frumoasa cursa .....am simtit emotia placerii...Adi sti foarte bine cum era .....felicitari ....
                            Last edited by Al3x; 30 April 2008, 21:36.

                            Comment


                            • #90
                              Gabi, Adi felicitarile mele si m-am bucurat ca ati participat la acesta cursa de la Craiova, chiar daca nu era un traseu pe care voi vi la-ti fi dorit, dar e bine si asa, chiar am trait si io senzatia pe care voi ati traito in golanele vostre, emotii, adrenalina.....si vreau sa-i felicit si pe cei care au fost de pe la noi si au participat la acest concurs, dar care nu ii cunosc asa de bine....bafta multa in continuare.....
                              Last edited by Al3x; 30 April 2008, 21:37.
                              sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google