Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    gata si intalnirea pe ziua de azi
    Attached Files

    Comment


    • #92
      se poate ca la viitoarele intalniri sa vin si eu chiar daca sunt din pit?
      Last edited by Al3x; 30 April 2008, 21:38.

      Comment


      • #93
        chiar te rog puteti sa veniti si mai multi nu ne suparam oricine e bine venit (cu Logan)

        Comment


        • #94
          pai unde ,cand, ca o sa fac tot posibilul sa fiu prezent mai mereu
          Last edited by Al3x; 30 April 2008, 21:38.

          Comment


          • #95
            in fiecare duminica la 15:00 sus la uzina la poarta 3 lasami Id-ul tau de messenger sa vb mai multe

            Comment


            • #96
              darkman_caca_yo. poate mai aflu si eu cate ceva despre loganuri

              Comment


              • #97
                Am si eu o intrebare:cum este mai avantajos(nu ma refer doar la pret) sa ionizez geamurile sau sa pun folie?
                Stie cineva ceva concret?
                Merci

                Comment


                • #98
                  Salutare, dabia aseara mi-am dat seama sa caut pe aci poate gasesc vreun LoganClub in apropiere de Pitesti, si lam si gasit. FXU de ce nu e pe aici pe forum ca e prezent in fiecare duminica la Finante? A fost mijto mijto aseara la Bradu ;)
                  Last edited by Al3x; 30 April 2008, 21:39.
                  Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

                  Comment


                  • #99
                    Folie vs. Ionizare

                    Originally posted by ionut.Delta View Post
                    Am si eu o intrebare:cum este mai avantajos(nu ma refer doar la pret) sa ionizez geamurile sau sa pun folie?
                    Stie cineva ceva concret?
                    Merci
                    Parerea mea e ca folia da mult mai bine chiar daca e ,,oleaca" mai scumpa si plus dasta daca vrei sa o dai jos sau nu iti mai place o poti da cand vrei si ,,ieftin", adica moca doar cu oleaca de grija la luneta,asa daca le ionizezi iti da tenta aia de oglinda si daca nu iti mai plac tre sa te duci la Send sa mai dai aceeasi bani ca sa ti le faca la loc. Am vazut o dacie care se vedea ca are ionizare de mult timp si geamurile de pe fata se patasera sau nu stiu cum sa zic se decolorasera si se vedea in pete si luneta deasupra liniutelor de la dezaburire se facuse najpa si arata urat.
                    Concluzia este ca e mai buna folia si daca vrei te ajut cu un numar de telefon sa iti pui folie
                    Last edited by Al3x; 30 April 2008, 21:41.
                    Logan Prestige 1.6, SunTek Tints, Pilot exhaust, White Rims sigpic

                    Comment


                    • Merci.
                      Mi-ai fi de ajutor si nu as ramane dator, dar as vrea sa fie real ca am mai incercat la vreo 4-5 numere de telefon pana acum si......Geamurile mele nu sunt facute nici acum.
                      Ai idee cam cat costa si daca e omologata?
                      Last edited by Al3x; 30 April 2008, 21:41.

                      Comment


                      • Am eu folit omologata llumar(90%spate si 27% fata)..Am dat 200 de euro in vara..Daca vrei sa iti pui, te ajut eu..... Asta e id-ul meu smecherul_01
                        Last edited by Al3x; 30 April 2008, 21:42.

                        Comment


                        • E mult frate 200. Pot sa iau omologarea din magazin de piese si sa folosesc ce folie vreau eu.
                          Merci oricum.
                          Trebuia sa incerci si tu ...
                          Last edited by Al3x; 30 April 2008, 21:42.

                          Comment


                          • De la panoramic cu 100 ron iti da omologare si folosesti ce folie vrei.Bine iti dau si ei 6 m in banii astia

                            Comment


                            • Panoramic?Unde e asta?
                              O aplica ei?
                              Eu am mai incercat odata si a iesit ca naiba
                              Multumesc
                              Last edited by Al3x; 30 April 2008, 21:43.

                              Comment


                              • Panoramic vine pe eroilor de la muzeu judetean mai sus 300m.Nu le pun ei.Eu am folie pusa de un prieten acum ceva veme si sa mai zgariat pe la colturi dar pot spune ca au iesit nr 1 atunci(le am de 8 luni)si acum vreau sa le dau jos si sa pun altele la un alt prieten care sa specializat in pus folie si ia in jur de 70ron.Eu zic ca merita.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google