Intalnirile membrilor "Logan Club Mioveni", Duminica, ora 20:00 , Parcare P1 ....

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eu zic ca e parcarea lor,adica proprietatea uzinii...Nu stiu...dar faza e ca noi nu facem decat sa ne intalnim,nu??Nu deranjam pe nimeni,so...



    Nu mai scrie mirc...2
    Last edited by Al3x; 30 April 2008, 21:57.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by ABY View Post
      Da asa e ...venise un mos cu 8 clase sa imi dea lucrare din integrala...)) ..nu se mai poate la uzina decat cu acceptul conducerii....data viitoare mergem la Bemo....

      Vezi ca astia de la DSG si Cobra nu au scoala...Niciunul :P
      sigpic

      Comment


      • Probabil sufera.
        Iti zic eu toti astia in uniforma (cazul lor salopeta) au ei niste fite...
        Sunt predestinati sa fie prosti.
        Priveste-i pe toti gabori, comunitari,paznici, militari etc.
        O sa vezi ca sunt identici
        Last edited by Al3x; 30 April 2008, 21:59.

        Comment


        • Salutare! Deoarece nu citesc foarte des forumul si cand apuc ma uit doar pe partea de Timisoara, abia recent am aflat de la Cristi_Xp de participarea unora din voi la VTM. Pentru asta vreau sa va felicit si de asemenea va doresc cat mai multe intalniri cu cat mai multi membrii. Tot respectul!

          Mai am o rugaminte: daca se mai organizeaza astfel de concursuri ati putea sa ma anuntati si pe mine din vreme? Nu de alta, dar la noi este o singura etapa unde ai voie sa participi fara roll bar si acolo drumul este praf. Mi-ar face placere sa particip si eu macar la o etapa cu Loganul meu
          sigpic

          Comment


          • Vezi ca duminica intalnirea e la Bemo,daca vrei sa vii..
            Last edited by Cristi_Xp; 10 March 2008, 16:58.
            sigpic

            Comment


            • AIC te-ai descurcat cu pozele?

              Comment


              • Originally posted by mareom View Post
                Salutare! Deoarece nu citesc foarte des forumul si cand apuc ma uit doar pe partea de Timisoara, abia recent am aflat de la Cristi_Xp de participarea unora din voi la VTM. Pentru asta vreau sa va felicit si de asemenea va doresc cat mai multe intalniri cu cat mai multi membrii. Tot respectul!

                Mai am o rugaminte: daca se mai organizeaza astfel de concursuri ati putea sa ma anuntati si pe mine din vreme? Nu de alta, dar la noi este o singura etapa unde ai voie sa participi fara roll bar si acolo drumul este praf. Mi-ar face placere sa particip si eu macar la o etapa cu Loganul meu
                Bigman data viitoare cand o sa se mai organizele curse cum au fost cele de la Craiova o sa te anuntam cu placere;)

                Comment


                • Nu am putut citi mesajul tau,ma descurc eu..Merci oricum



                  Nu mai posta mirc
                  Last edited by Cristi_Xp; 10 March 2008, 14:28.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by KaTaLyn View Post
                    Da intradevar FXU are niste genti super si il aranjeaza altfel loganul, si se merita bani pe care a dat pe ele, dar cu timpul o sa-i termine mecanica mai ales pe fata si mai ales la cum mere cu ea (eu unul il stiu cum mere cu golanul) e bine ca nu are servo pe directie ci e mecanica, ca asta sar fi dus prima componenta mecanica (servo directia).....
                    il stiu si eu.sunt prieten bun cu el si stiu ce ii poate pielea.te stiu si pe tine ca stai la doua blocuri in fata mea
                    sigpic

                    Comment


                    • Mariusql ai 16 ani si turezi golanul?

                      Comment


                      • Originally posted by mareom View Post
                        Salutare! Deoarece nu citesc foarte des forumul si cand apuc ma uit doar pe partea de Timisoara, abia recent am aflat de la Cristi_Xp de participarea unora din voi la VTM. Pentru asta vreau sa va felicit si de asemenea va doresc cat mai multe intalniri cu cat mai multi membrii. Tot respectul!

                        Mai am o rugaminte: daca se mai organizeaza astfel de concursuri ati putea sa ma anuntati si pe mine din vreme? Nu de alta, dar la noi este o singura etapa unde ai voie sa participi fara roll bar si acolo drumul este praf. Mi-ar face placere sa particip si eu macar la o etapa cu Loganul meu
                        Noi vrem ca in o luna de zile sa facem ceva legal in Mioveni...daca nu putem...urmareste pe forum si mergi cu noi la urmatoarea cursa...cat de curand...
                        Last edited by Al3x; 30 April 2008, 22:01.

                        Comment


                        • Felicitari noilor membrii si le multumesc ca au venit la intalnire cat si la curse....va asteptam duminica viitoare si cu alti prieteni..
                          Last edited by Al3x; 30 April 2008, 22:01.

                          Comment


                          • Am auzit si eu BIK in trafic misto toba
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by KaTaLyn View Post
                              Da intradevar FXU are niste genti super si il aranjeaza altfel loganul, si se merita bani pe care a dat pe ele, dar cu timpul o sa-i termine mecanica mai ales pe fata si mai ales la cum mere cu ea (eu unul il stiu cum mere cu golanul) e bine ca nu are servo pe directie ci e mecanica, ca asta sar fi dus prima componenta mecanica (servo directia).....
                              Am avut ocazia sa merg cativa metri prin parcare cu FXU, nici nu zici ca n-are servo directie, cat conteaza niste "cauciuce" si jenti pe 17". Oricum arata super acum cu garda mai mica.
                              zoom-zoom

                              Comment


                              • Am 16 ani intradevar dar nu inteleg ce vrei sa spui insa imi plac foarte mult golanurile si golanii
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google