Bazarul din MIOVENI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Normal ca negociabil...bem bidonu de cola impreuna daca vrei

    Comment


    • pufy ce-ti mai place colaaa

      Comment


      • Asa e Cosmin...recunosc ) ,cu toate ca nu prea e sanatoasa...
        AG 64 P U F

        Comment


        • Cumpar 2 capace model Bucuresti nezgariate si nelovite , eventual se pot aduce la intalnire la Translapina in weekend sa scutim transportul ! Mersi , pm !
          sigpic

          Comment


          • vand 6 intrerupatoare geamuri logan impulsionale ph1 150ron bucata

            vand 2 seturi proiectoare+cablaj +suporti+ maneta ph1 400 ron setu

            vand 1 set proiectoare+cablaj+suparti+ochelari bara fata+maneta ph2 450 ron
            Last edited by laur_pantzy; 23 July 2011, 17:57. Reason: Automerged Doublepost

            Comment


            • Si in magazin sunt mai ieftine )...
              My ride... http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...fm-t42427.html

              Comment


              • vand 1 ecran pe negativ logan 30 ron

                Comment


                • Deci mie nu mi se potriveste mufa de la antena cu mufa din casetofon, am inteles ca e un adaptor sau ceva...Aveti careva un instrument d-asta de vanzare?
                  Si imi mai trebuie o carcasa de cheie de logan cu inchidere ca mi s-a prapadit rau aia veche...Daca aveti careva de vanzare vorbim pe pm...

                  Am facut rost de carcasa, multumesc laur_cos !
                  Imi mai trebuie adaptor...
                  Last edited by Inary; 28 July 2011, 17:33. Reason: Automerged Doublepost
                  Ok, numele meu e Laur...

                  Comment


                  • Cu placere Inary. Ma bucur ca esti multumit. Si cu adaptorul incearca acolo unde ti-am zis.
                    zoom-zoom

                    Comment


                    • o carcasa cheie de solenza gasesc si eu pe la voi baietii
                      Diverse accesorii Logan-oglinzi logan(orice model)
                      Pasla fonomin pentru antifonare 6ron mp
                      Piese/consumabile/accesorii-orice logan/dacia

                      Comment


                      • Pentru carcase de solenza ia legatura cu userul spiridonv
                        zoom-zoom

                        Comment


                        • CUMPAR aeratoare de peugeot 308 ...cine ma poate ajuta (dezmembrari etc) pls lasati un pm...ms

                          Comment


                          • vand camera foto nikon coolpix l110
                            sigpic

                            Comment


                            • Salut colegi de forum, fac un apel si pe acest topic in speranta ca gasesc vreun ajutor.
                              Dau paste din topicul de feedback de la anunturi. Il cunoste cineva pe acest Cosmin care lucreaza in uzina la Mioveni? Multumesc.

                              "Atentie sa nu patiti ce am patit eu. Am comandat de la Cosmin din Mioveni (ID Yahoo Messenger: male573, telefon 0748712582) niste carcase (pt chei logan) si am primit un colet continand cu totul altceva si valorand nici jumatate din suma platita de mine ramburs.
                              I-am semnalat problema si s-a scuzat ca e o greseala facuta de o amica care i-a pus la posta coletele in locul lui. Pana acum credibil. Am cazut la intelegere sa ii trimit inapoi piesele gresite pt a imi recupera banii. Ultimul meu mesaj a fost catre el cerand sa imi dea datele de livrare pt ca pe colet erau datele amicei care a pus coletul. De atunci (aprox 3 saptamani) nu mai raspunde nici la telefon nici pe YM. Pana la proba contrarie il declar tepar si neserios.
                              Pana acum nu am reusit sa aflu care e ID-ul lui pe forum."
                              http://www.imbunatatiri-logan.weebly.com

                              Comment


                              • Salut.
                                I-mi pare rau de patania ta.Dar nu eu nu cunosc pe acest cosmin.
                                Pentru a afla id-ul de per forum[asta daca sa inregistrat cu acea adresa,poti afla de la cristi_xp"cred"
                                Numai bine.
                                ps:sper sa rezolvi cumva cu el,poate acum e in concediu,sau cine stie..........
                                Un Logan----YNG-----
                                Numai bine.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google