Spalatorii Auto Din Mioveni

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    la peco cu 5 lei iese bine dupa parerea mea. programul 1 parca e spuma si apoi dai pe 4 dupa ce ai acoperit masina, o stergi si aia e

    Comment


    • #32
      Acum mai nou o spal la Ady sus in A-uri la case, fac treaba foarte buna acolo. eu am incercat toate spalatoriile din mioveni si la vreo cateva mi-au zgariat masina, la unele nu se tine cont de rand si asa ca cea mai buna dupa parerea mea e la ady, eu ii recomand. Era sa uit, daca are doar praf, petrom se stieeee
      zoom-zoom

      Comment


      • #33
        Dupa parerea meu cel mai bine e la petrom !

        Comment


        • #34
          La amigo dupa parerea mea sunt cei mai buni , 10 ron x 3 = 1 gratis La peco nu au sampon auto bun , numai daca ai praf pe ea e bine la peco .
          STOP ACCIDENTELOR!!!sigpicviata are prioritate

          Comment


          • #35
            Originally posted by laur_cos View Post
            Acum mai nou o spal la Ady sus in A-uri la case, fac treaba foarte buna acolo. eu am incercat toate spalatoriile din mioveni si la vreo cateva mi-au zgariat masina, la unele nu se tine cont de rand si asa ca cea mai buna dupa parerea mea e la ady, eu ii recomand. Era sa uit, daca are doar praf, petrom se stieeee
            Am uitat sa scriu...acum o luna de zile au avut grija si cei de acolo sa imi lase niste autografe de toata frumusetea pe masina...acum o spal la pompieri, pana acum e ok acolo.
            zoom-zoom

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google