Spalatorii Auto Din Mioveni

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Spalatorii Auto Din Mioveni

    Am zis sa facem si noi un astfel de topic cum au colegii din Brasov si Cluj parca...
    Si o sa incep eu...Pana acum cateva zile spalam loganul la Fica (vis-a-vis de G.Toparceanu)...Treaba buna insa cam scump ...
    Uneori o mai mozoleam si la peco (PetrOMV) cu o fisa-doua insa nu iesea deloc bine mai ales ca era problema cu stersul...
    Si am gasit saptamana asta o spalatorie undeva la capatul Mioveniului spre Racovita, o noua spalatorie ecologica care spala cu 9 lei exteriorul, da si o bautura calda si la trei spalari ai gratis interior si exterior .
    Am incecat-o ieri si am fost destul de multumit...Deci recomand.
    Daca aveti si voi alte opinii va astept sa le puneti aici...

  • #2
    Am fost cu masina plina de praf la Peco, era nenea FXU pe acolo si cu o fisa mi-a facut-o boboc si mi-a dat si cu ceara, plus ca mi-a sters-o, a iesit super belea
    Mai e o masina prin spatele Scolii G. Toparceanu, spala super bine si acolo dar aceeasi belea, cam scump
    zoom-zoom

    Comment


    • #3
      S-a deschis o spalatorie ecologica la noi in A-urii prin spatele blocului A-8Bis 10 lei Interior-Exterior super oferta am spalat noi ieri Dvl & Mrg))))) nu este gluma si spala destul de bine ;)

      Comment


      • #4
        Confirm cele spuse de Bosketel, 13 lei exterior+interior+ceara si mai ai si un tichet, mi se pare ca a 4-a spalare sau a 5-a ai exterior gratis. Am fost foarte multumit
        zoom-zoom

        Comment


        • #5
          Unde mai exact e asta?
          Vreau sa o duc si eu azi...
          Fac treaba buna sau de mantuiala?
          Ce inseamna interior, doar aspirat si spalat presuri?

          Comment


          • #6
            Tweety face cea mai buna treaba ......Cea mai tare spalatorie....Pe bune...

            Comment


            • #7
              Interior inseamna spalat presuri,aspirat,sters bord, si geamuri daca vrei. Unde urcai la spalatoria din racovita, adica de la troita de la mine urci drept nu te abati dreapta spre develica, mergi pe drumul ala de tara, pe langa bisericuta din lemn, cam 50m
              zoom-zoom

              Comment


              • #8
                Merci, am gasit...Fac treaba buna acolo

                Comment


                • #9
                  Si cat e ptretul TWeetY?daca tot fac treaba calumea...
                  sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                  Comment


                  • #10
                    Era 10 roni interior-exterior; de la 1 septembrie va fi 14 roni
                    Ceara 3 roni, bacsisul nu e imperios necesar ca la celelalte
                    Last edited by darksid3; 30 August 2008, 11:22.

                    Comment


                    • #11
                      TWeetY necesita si bacsis ca se uita baieti urat la tine si nu mai fac treaba asa cum trebuie...
                      sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                      Comment


                      • #12
                        Salut.Voi unde mai spalati masinile?
                        Am inteles ca la petromV e o oferta bune,la doua spalari primesti un bidon de sampon pt. exterior.
                        Numai bine.
                        Un Logan----YNG-----
                        Numai bine.

                        Comment


                        • #13
                          Salut.Voi chiar nu mai spalati masinile?
                          Un Logan----YNG-----
                          Numai bine.

                          Comment


                          • #14
                            La falfanescu, langa stadion.
                            Multi gargauni la cap.

                            Comment


                            • #15
                              eu spal masina la peco la alexutzz1 , e ieftin , sunt f multumit de treaba si nush e marfa recomand sa faceti la fel si asa alexutzzu1 sta toata ziua degeaba acolo :-w
                              Don't drive faster than your Guardian Angel can fly !

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google